Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Çamurluk Havalandırması Namı Değer Menfez :D

sen öyle diyosun ama tsi tokatlıyordum boxu takınca :D şimdi bana büyük turbo lazım abicim bulsana ;)
büyük turboyu boşver şimdilik yap yazılım kullan....:eek:key:
Serhat abı ön tarafa bende bısey yapmk ıstıorum cunkı bnmkı nerdeyse hıc hava almıyor gıbı duruyor ön ızgaranın ordan alıyor bıtek havayı okadar nasıl bısey yapablırız oraya :confused:

ön taraftan sağ ızgaran geniş olması lazım hava alıyordur arkadanda menfez gibi bi çıkış varsa sorun yok....:eek:key:

serhat abı benım ıntercoolerda aynı sag sıs farnın arkaasında duruyor ama benım ön ızgarda delıkler yok resımde gordugun gıbı o tarafta ordakı delıklerı actım ama ordan yeterınce hava alıyormudur bılmıorum:confused:.ıntercoolern arkaasındada orjınalınden hava cıkısı var senın yaptırdıgın gıbı.

758photo0037cupra.jpg

evet ordan hava alması çok zor ya sisi iptal edicen oraya bi hava portu koyucan yada başka bişey düşünmelisin...:eek:key:

evet ordan hava alması çok zor ya sisi iptal edicen oraya bi hava portu koyucan yada başka bişey düşünmelisin...:eek:key:

o ızgaranın ordan havayı taşısam serhat abı nasıl olr ? yada sısın ustune yada bı kenarına hava portu koysam kotu dururmu ? :confused:

o ızgaranın ordan havayı taşısam serhat abı nasıl olr ? yada sısın ustune yada bı kenarına hava portu koysam kotu dururmu ? :confused:

sisin etrafını kevgir gibi düzgün şekilde delikler açarsan olur bence rahatlar ama baya açman lazım düzgün aralıklarla açılırsa daha güzel olur...

sisin etrafını kevgir gibi düzgün şekilde delikler açarsan olur bence rahatlar ama baya açman lazım düzgün aralıklarla açılırsa daha güzel olur...

onuda nasıl yapıcam hıc bılmıyorum o kadar ıyı ışcılıgım oldugnu dusnumuyorum serhat abı ;)

onuda nasıl yapıcam hıc bılmıyorum o kadar ıyı ışcılıgım oldugnu dusnumuyorum serhat abı ;)

valla ustasının elinden çıkması daha sağlıklı olur bunun için ne diyebilirim bende bilmiyorum düz alan olsa menfez çeşitlerinde çok derin ama uzun ürünler var ama düz alan değil malesef o yüzden uygulanamaz iyi düşün araştır biraz bişeyler bulunabilir bende bulursam paylaşırım senle.... menfez danışmanlık hattı slogan:püfür püfür :D
not:iyi bir fiberci oraya menfez yapabilir uzun ama köşe şeklinde kesilir orası oraya geçicek kanal yapılır kanala boyanıp yapıştırılır mesela:confused:

Geri
Üst Alt