Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Çakmak

Eywallah abi

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Şimdi bakıp geldim kardeşim... yuvaya oturuyor fakat boyu kısa geldiği için aktif olarak çalışmıyor... kapak olarak kullanabilirim dersen kargolayım hemen Kadir kardeşim...

Şimdi bakıp geldim kardeşim... yuvaya oturuyor fakat boyu kısa geldiği için aktif olarak çalışmıyor... kapak olarak kullanabilirim dersen kargolayım hemen Kadir kardeşim...

Yok abi kullanmam zaten arabada sigara icmem icirmemde. Sadece bos durmasin orasi diorm. Kargolarsan sewinirim abi.

benzinliğin birinde araç çakmağına benzeyen cep çakmağı görmüştüm hatta alıp birine hediye ederim diye düşündüm karambolde almayı unuttuk.

Nasil bir kapak? Bi musait oldugunda foto paylassana. Bnde kapakta cakmak da yok

vutevaha.jpg

LG G2 Cihazimdan Gönderildi..

Geri
Üst Alt