Çılgın Mercedes | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

Çılgın Mercedes

plajhavlusu

Kayıtlı Üye
kazayı yapan ford forumdan birisinin tanıdığı adamın anlattığı şuymuş " ibreye bakıyordum 260 ı gordum duvarı gordum buraya kadarmış dedim"

YCO

Kayıtlı Üye
bu olay eski değil miydi..Faruk abi okursa yanıtlar..
velakin eski habermiş zaten tarihinde de belli oluyo ama olay kimsenin ölmemesi sebebiyle hoş.. :D :D

400hp, 2 küsür tonluk, 500K Lira'dan başlayan fiyatlı bi arabayı bu hale getirip ortalığı karıştırmak herkese nasip olmaz..yanlış hatırlamıyosam da adam işinden falan olmamıştı patronu şeker gibi adammış.. :D :D

Logical_Election

Kayıtlı Üye
bu çoktan out oldu :D pazar günü akşam e-5 mecidiyeköy civarında Panemera gümledi haberlerede çıktı geçici plakalıymış ne hikmetse kameralar gelmeden alınmıştı plakalar.şöför de tabana kuvvet kaçmıştı.araba pasha çıkışlıydı plakalık öyleydi yani... :) öndeki arabaya hızla çarpmış ve takla attırmış :rolleyes:

YCO

Kayıtlı Üye
bu çoktan out oldu :D pazar günü akşam e-5 mecidiyeköy civarında Panemera gümledi haberlerede çıktı geçici plakalıymış ne hikmetse kameralar gelmeden alınmıştı plakalar.şöför de tabana kuvvet kaçmıştı.araba pasha çıkışlıydı plakalık öyleydi yani... :) öndeki arabaya hızla çarpmış ve takla attırmış :rolleyes:
hayırlı olsun vatana millete.. :D :D