Çıkma / FR ön ve arka tampon görüşleriniz.. | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

Çıkma / FR ön ve arka tampon görüşleriniz..

habildinar

Kayıtlı Üye
ön tamponun diğer parçalarınıda sorun, onlarıda temin etmeniz gerekecek eğer mevcut değillerse. 2012 ye de uyar ikiside. orijinal ürün için fiyatları iyi bence. yanlız arka tampon tamir görmüş.

Duvi

Kayıtlı Üye
Arka tamponu düşünme haşat bende baktım ona..
Ön tampon temize benziyor ekstradan ızgaralarında Alman gerekecek çıkmasını bulman çok zor oluyor mecburen servisten alınması gerekir sis kapakları 25-30 arası on büyük ızgara 90 civarı plaka altı kapak 80 civarı panjur 230 civarı panjur çıkma bulma ihtimalin var..
Emek gerekiyor bilginize...

LeonStyle

Kayıtlı Üye
arka tampon sakat abi yaklaşma. zaten alsan bile difüzörü reflektörleri boyası derken fiyat sıfır tampona yaklaşıcak hiç macera arama abi . ön tampon iyi .

Çöllü

Forumdan Uzaklaştırıldı
Tanıdık ustan varsa Al Yoksa hiç bulaşma Astarı yüzünden pahalıya gelir ikisini yaptım Ettim taktım diyene kadar yok ızgara yok panjur yok reflektör 1000 lira masraf çıkar sana toplamda 2000 yaklaşır..

bence ciddi bir pazarlığa giriş servisle zaten o paralara birde kredi kartına taksit yaptırırsın :eek:key:

REİS38

Kayıtlı Üye
Tanıdık ustan varsa Al Yoksa hiç bulaşma Astarı yüzünden pahalıya gelir ikisini yaptım Ettim taktım diyene kadar yok ızgara yok panjur yok reflektör 1000 lira masraf çıkar sana toplamda 2000 yaklaşır..

bence ciddi bir pazarlığa giriş servisle zaten o paralara birde kredi kartına taksit yaptırırsın :eek:key:

:eek:key::eek:key::eek:key:

leo54

Kayıtlı Üye
2 tamponda fr tamponu haberin olsun cupra yazılmış cupra diye alma bilgine...