Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

(Çözüldü)1.2 style acil yardım teyp sesi yarıda kalıyor

seymen_brs

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar az once eve giderken teypde ses yarının üstündeydi bir ara kıstım tekrar açmak istediğimde yarıda kalıyor yarıyı geçmiyor direksiyondanda denedim olmuyor.ayarlara baktim normal hatta ilk açılış ayarina baktığımda ses ordan yükseliyor ama geri dediğimde eski haline geliyor nedir acaba sorun bilen başına gelen varmı? Resim ekledim
20160615_184522-resized-2048.jpg
Diğer sorumda direksiyondaki konuşma sesi gibi birsey var bende o hiç çalışmıyor ne ise yaradığını bilen varsa yardimci olursa sevinirim 20160615_184625-resized-2048.jpg
[doublepost=1466015489,1466008823][/doublepost]Yokmu bir yardım :(

dostum benimde başıma gelmişti bu durum. sanırım hem direksiyondan hemde teybin üzerinden aynı anda ses açıp kapatmaya çalışınca yapıyor bunu. yani örnek olarak direksiyondan sesi açarken teyibin üzerinden kısmaya çalışmak gibi. çünkü eşimle bi yolculuk esnasında ben direksiyondan sesi açmaya çalışıyoken o da teyibin üzerinden kısmaya çalışmıştı sonrasında bu problem olmuşut. arabayı stop edip anahtarı çekip tekrar çalıştırdığımda düzelmişti sorun. umarım yardımcı olur.

Aynen Hocam bende sesi ayni anda ikisini birden hem direksiyondan hemde teypten kismak istedim ses cok yuksek gelince ani haraket yaptim sonra boyle oldu :( stop edip denedim calistirip denedim ama kontagi cikarip denedim ama uzun sure beklemedim birde yarin sabah deneyecegim inşallah duzelir valla üzüldüm böyle bir duruma nazar boncuğu takicam araca :(

Aynen Hocam bende sesi ayni anda ikisini birden hem direksiyondan hemde teypten kismak istedim ses cok yuksek gelince ani haraket yaptim sonra boyle oldu :( stop edip denedim calistirip denedim ama kontagi cikarip denedim ama uzun sure beklemedim birde yarin sabah deneyecegim inşallah duzelir valla üzüldüm böyle bir duruma nazar boncuğu takicam araca :(
aracın akü kutup başını söktür elektriği kesin sonra tekrar takın...beyin kendini resetleyecektır

Bu sorun kronik degildir insallah arkdasimin leondada ayni sorun var garantisi devam ettigi icin servise sorucaz.

HTC One cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

aracın akü kutup başını söktür elektriği kesin sonra tekrar takın...beyin kendini resetleyecektır

Peki aracin kutup basini sokup taktığımızda teyp kod istermiki vede acik olan gizli ozellikler gidermi mesala kadran selamlama geri vitese taktigimizda sag aynanin asagi gostermesi aynalarin kumandadan kapanması gibi ?

benim aracta da ara ara ses yarinin ustune cikmiyor.
olayi ve sorunu cozdum
uzun sure muzik dinleyince ozellikle sicak havada ve yukseksesle bir muddet sonra teyp kendini korumaya aliyor.
biraz teypi kapatip bekleyince kendine geliyor.
ozellikle uzun yola gideeken cok basima geldi.
artik cozdum ;)

Evet arkadaslar cok şükür düzelmiş aracim kendi kendine yardimlariniz icin tesekkur ederim gercektende üzüldüğüm bir konuydu...bu direksiyondaki ses isaretide aktif deil sanirsam actiralacak bir sey

benim aracta da ara ara ses yarinin ustune cikmiyor.
olayi ve sorunu cozdum
uzun sure muzik dinleyince ozellikle sicak havada ve yukseksesle bir muddet sonra teyp kendini korumaya aliyor.
biraz teypi kapatip bekleyince kendine geliyor.
ozellikle uzun yola gideeken cok basima geldi.
artik cozdum ;)

Yani cozum beklemek oyle mi :)

HTC One cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Geri
Üst Alt