Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

şimdiden teşekkürler...

camero

Kayıtlı Üye
Hava filtresi takmak istiyorum arkadaşlar yardımcı olabilirmisiniz nereden alabilirim iyisi hangisi...

önce üyeler kısmında kendinizi tanıtın..

Merhaba öncelikle üyeler bölümünde kendinizi tanıtmanız gerekli forum kuralları gereği..

Sonrasında absolut nickli üye kardeşimiz satıyor kendi filtresini..

önce kendini yenı uyeler bolumunden bir tanıt kimsin ? sonra ne ıstersen iste bizden yardımcı olalım...

arkadaşlar yardımlarınızı bekliyorum..?

Önce buradan kendini tanıt sonra soruna cevap alırsın

Bu sefer tamam herhalde kardeşim...:)

filtre arkadaşlarda var onlar filtrelerini veriyorlar
ama ne istersin kutu içi mi açık mı..
aem dry yani kur yağlama yapmak zorunda değilsin daha sağlıklı tavsiye edilir...nette de bulabilirsin.
elinde olan arkadaşlar da sana yazacaklardır
fiyatları kalitesine göre ve kitine göre de değişir

filtre arkadaşlarda var onlar filtrelerini veriyorlar
ama ne istersin kutu içi mi açık mı..
aem dry yani kur yağlama yapmak zorunda değilsin daha sağlıklı tavsiye edilir...nette de bulabilirsin.
elinde olan arkadaşlar da sana yazacaklardır
fiyatları kalitesine göre ve kitine göre de değişir

teşekkür ederim varol abi bu konularda hiç bilgim yok kutu içi veya açık olan işlevi önemli benim için iyi olsun uğraştırmasın beni...

ses te almak istiyosan acık alacaksın yada kutu içi alıp kapağı takmıyacaksın ama sağlıklı mı bilmiyorum
marka olarak simota-k&n alabilirisn simota fiyat olarak daha uygun sesi de güzel

Geri
Üst Alt