Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Şu işlemi nerede, kaça yaptırabilirim?

Birkan6161

Kayıtlı Üye
Öncelike foto __NRS__ nickli abime aittir, izinsiz koyduğum için özür diliyorum ama daha iyi anlatan bir resim yok :)

Bende aracıma bu şekilde plakaların olduğu yere ön ve arka tamponu bu şekilde siyah yapıp daha agresif bir görünüm kazandırmak istiyorum.

Nerede yaptırabilirim ve kaça patlar? İstanbul avrupa yakasındayım bahçelievlerde oturuyorum..

6404d1333544581-veee-huzurlarinizda-yeni-yuzuyle-2005-ibiza-referance-9-640x480-.jpg
[/URL]

Bi ara bende yaptırmak istemiştim bir kaç yere sordum uğraşamayız demişlerdi sonra burdan gmg garage özel msj gönderdim bir sene oldu cevap gelmedi yani ben ankara'da yaptıracak yer bulamadım umarım sen istanbulda bulursun :)

tabelacılar yapar bu işlemi bence..onlara danışın

Bulunduğum yerde bir kaç alt caddede doğrusu bir cadde boyu tuning dükkanları mevcut.. Başka bir forumda arkayı önü komple 50 TL'ye halledersin dediler :)

Haftaiçi gidip bir soracağım.. Plakalıkları söküp çift taraflı bant ve silikon yardımıyla yapıştırıcam..

Tabelacıdanda fiyat aliyim tabiki :) Onlardada kaliteli folyolar olabiliyor..

Bilindik daha önce yaptıran varsa forumda diye o yüzden sormuştum..

Haftaiçi fiyat aldığımda buradanda bildiririm..

güzel kardeşim 50ye 100 e bakma kast/cast folyo denilen bir malzeme var bu ticari araçların kaplandığı malzeme ondan yaptır.20 ye de yaptırırsın ama bahsettiğim malzeme ömürlük bişey

ben boyama ile yaptırdım gayet güzel oldu valla :)

Bu işlemi Reklam ve Tabela işi ile ugraşan yerlerde sabah saatlerinde yaptırabilirsiniz diye düşünüyorum:) ama ben bugun böyle birşey yaptırsam plastidip alıp bi kalıp çıkarıp onunla yapmayı düşünürdüm (plastidip uygulamalarını forumda yapan arkadaşlar var onlarla bir görüşün derim )

Geri
Üst Alt