Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Şimdi 2013 model? 2014 almak?

kmr

Kayıtlı Üye
Herkese iyi geceler arkadaşlar.
2013 bir araç buldum sıfır full led dizel manuel 54500. (fiyat iyi ticaret dostluğu diyelim baba dostu)
Ben sunrooflu bir araç istiyorum ama eğer onuda ekletmeye kalkarsam alacağım yerde yok fiyat 59 bin rakamlarına geliyor 55 bin liramız var.
Sizce sunroof mu önceliğiniz olurdu full led mi?
Aracı alırsam ocak ayı trafik çıkışı yaptırıcam 2014 trafiğe çıkışlı olucak ama araç 2013 tabi.
Şubat ortası 2014 modeller gelicekmiş tahmini zam ne olabilir bilginiz tecrübeniz ne diyor buna.

Asıl sorum şuan almak mı? (54500 den)
2014 almak mı? fiyat belirsiz zam vs?
2,3yıl kullandım 1yıl bana ne kadar zarar ettirir 2013 alırsam kafam çok karıştı teşekkür ederim şimdiden.

Not:2011 leonum perte çıktı nereye baksam ne alsam diye düşünsemde leon aşkı başka birşey.

Ben alırken ilk sipariş verenlerdendim ve 3-4 ay kadar bekledim sırf sunroof için yeni modele de tahmini 2-3bin tl gibi bir zam yaparlar diye düşünüyorum. Fakat yine sizin tercihiniz bütçenizi çok zorlayacaksa let farlı olanı alım derim fiyat uygun hemde

öncelikle full led olsun 2013 olması önemli değil bana göre

Bence Dizele o kadar para vermek yerine 1.2 TSI alıp istediğin herşeyi eklet en fulünü al... daha ucuza gelir... şimdiden hayırlı olsun... :)

Benim için öncelik sunrooftan önce full led farlar olurdu.
Zam konusunda da şans demeyeceğim çünkü genel bir durum vardır yılbaşından sonra araçların genelinde bir zam yapılıyor kaldı ki Doğuş böyle fırsatları hiç affetmez :)
2013 veya 2014 olmasını o kadar sorun etmezdim şahsen sonuçta aracın trafiğe çıkış tarihini baz alarak bakarsak ileride satarken de durumu bu şekilde anlatabilirsiniz.
Umarım gönlünüze göre bir araca binersiniz:)

dizel araç vergileri zamlanacak haberleri var bence bir müddet bekleyebilirsin belki benzinli araç daha cazip olabilir

2013 ile 2014 model arasında fiyat farkı da olur.

Hemde sanirim 5bin civari olacakmis kur farkindan su anda o kadar fark var ama yil sonu oldugundan yansitamiyoruz 2014lere yansiyacak dedi bayi bana .

Bence o kadar farkı yansıtamazlar. şu anda satmak içinde ayak yapmış olabilir.

tabiki bu benim görüşüm kardeşim en az 5 bin olur 2014 te kur farkından dolayı euro 3 tl şu anda sen düşün birde bunu gözardı etme yani
Herkese iyi geceler arkadaşlar.
2013 bir araç buldum sıfır full led dizel manuel 54500. (fiyat iyi ticaret dostluğu diyelim baba dostu)
Ben sunrooflu bir araç istiyorum ama eğer onuda ekletmeye kalkarsam alacağım yerde yok fiyat 59 bin rakamlarına geliyor 55 bin liramız var.
Sizce sunroof mu önceliğiniz olurdu full led mi?
Aracı alırsam ocak ayı trafik çıkışı yaptırıcam 2014 trafiğe çıkışlı olucak ama araç 2013 tabi.
Şubat ortası 2014 modeller gelicekmiş tahmini zam ne olabilir bilginiz tecrübeniz ne diyor buna.

Asıl sorum şuan almak mı? (54500 den)
2014 almak mı? fiyat belirsiz zam vs?
2,3yıl kullandım 1yıl bana ne kadar zarar ettirir 2013 alırsam kafam çok karıştı teşekkür ederim şimdiden.

Not:2011 leonum perte çıktı nereye baksam ne alsam diye düşünsemde leon aşkı başka birşey.

Geri
Üst Alt