Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Şanzıman Yağı Ekleme

emre.klh

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar 2004 ibiza 1.4 tdi signo'm var şanzıman yağını kendim eklemek istiyorum fakat nereden eklendiğini bilmiyorum.Yardım edebilir misiniz.Şimdiden teşekkürler.

üyelerimiz kısmında kendinizi tanıtırmısınız.teşekkürler

Araç altında şanzumanın tapası sökülerek yapabilirsin..fakat yerini dahi bilmiyorsan bence hiç bulaşma derim nedeni tapayı fazla sıkıp patlatabilirsin veya contasına zarar verirp yağ sızmasına sebep olursun ve mutlaka yağı eklemek için bir aparatın olması gerekli.

Ben pek anlamam babam ilgilenecek bu işle o halledebilir diye düşünüyorum motorun altında şanzıman tapası belirgin mi babam benden nerden eklenmesi gerektiğini bulmamı istedi bu yüzden bu kadar ilgileniyorum bu konuyla

bencede işin ehli birine gitseniz bence daha sağlıklı olcak gibi...

babamla konuştum motorun altındaki boşaltmadır yanda ya da üstünde bir tıpası yok muymuş dedi k.bakmayın çok üsteledim ama tekrar bir cevap verirseniz iyi olur şimdiden teşekkürler.

yanda var tabii altına bakınca görüceksin ve bunun için bir aparat gerekli demiştim ne kadar ekliyeceğini bilmek adına

Geri
Üst Alt