Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Şöför Koltuğu Altındaki Göz Hakkında

Aynı olay bende de oldu bende açamadım ruhsat içinde kaldı şükür ki devlet işinde çalışıyorum kimliği gösterip devam ediyorum yoluma aksi takdirde ruhsatı çıkartmak için orayı kırmam gerekecek

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Çok sinir edici bi olay resmen açılmıyor servise götürcem olmassa

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

araya kağıt, bez gibi bir şey sıkışmış olabilir mi? bir elle kenarlarından hafif kanırtıp kilidini açmayı deneyin.

Selamlar herkese 2017 model aracımın şöför koltuğu altındaki saklama gözünün kapağı anlamadığım bi şekilde bugün ne yaptıysam açılmadı başına gelen ya da bi çözümünü bilen varmı acaba ?

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Geçmiş olsun alt kısımda boşta olan plastik kısmı bastırıp gözü aşağıya doğru biraz sert çekin açılacaktır

•Sticker isteği için özelden mesaj yazınız

Geçmiş olsun alt kısımda boşta olan plastik kısmı bastırıp gözü aşağıya doğru biraz sert çekin açılacaktır

•Sticker isteği için özelden mesaj yazınız

Mehmet abi malesef dün ne kadar uğraştıysam açılmadı bıraktım babam kurcaladı biraz açma kulpunun altında delik varmış ordan tornavida söküp açtık bi şekilde daha sonra kapağı yerinden söktüm dişleri gitmiş içinden sanırım garantiden değiştirmeye çalışıcam önümüzdeki hafta

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

İçerisine aracın kitapçiklarını vb doldurmuştum. Kapattım ve sonrasında açamadım. Kitapçıklar arkadan kilit diline baskı yapmıştı. Kilit dilinin üzerinden ince metal bıçak sokarak dili boşa çıkartarak açtım. Çok zorlamamak lazım, kırılabilir.

Geri
Üst Alt