Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

İzmit'te yeni başlangıç

fnasif

Kayıtlı Üye
sıkıntılarla dolu şu anda çalıştığım işyerinde krize son noktayı koydum galiba. ay sonu itibarı ile geçerli olacak istifamı vermiş durumdayım. ertesi gün İzmit Körfez'deki yeni iş yerime başlıyorum.

2001 - 2006 yıllarındaki özlediğim hararetli yaşama tekrar kavuşmak üzereyim. En güzeli de, yeni başladığım firmaya sanırım benle beraber başlayabilecek yeni bir projenin de ilk adımlarını atmak üzereyim. Daha ilk haftada yeni iş yerine yeni bir konsept getirmek çok ama çok keyifli olacak.

sevincimi burdan ailemle paylaşmak istedim. Artık İzmit buluşmalarında da olabilecek durumdayım, müsait olduğum hafta sonlarında İstanbul buluşmalarında da, bu da ayrı bir keyif olsa gerek.

abim hayırlı olsun çok sevindim o stresten kurtulup bi yandan da TR'de kaldığın için.. :) :)

Hayırlı ugurlu olsun abi sevindim Maaşallah diyelim...

hayırlı olsun faruk abi
senin adına sevindim :)

hayırlı uğurlu olsun faruk abim...umarım yeni işin sana bol şans getirir..

Faruk abicim çok sevindim, çok güzel bir haber ilk başta işin sonra bizlerle beraber olabilmen :)

teşekkürler arkadaşlar. iş bu aralar TR gibi ama her an herşey olabilir. artık istediğim şekilde geliştirebileceğimiz sağlam ve zengin bir firma var. daha başlamadan benimsemiş durumdayım.

Geri
Üst Alt