Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

İzmirli üyelerden yardım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

goretek

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar uzun uğraşlar sonucu izmirde cupra model orjinal çıkma ön tampon buldum fakat bağlantı yapmış oldugum kişiler hesabına ücretin yatırılmadan herhangi bir resim falan yollayamacağını söylüyorlar izmirli üye arkadaslarımızdan bu konuda yardım bekliyorum... yardımcı olabilecek varmıdır?

tamponu göndermemeyi anlarım da ücret yatırılmadan fotoğraf yollanılmaması da oluyor ?:confused:

gunde çok insan arayıp foto isteyip vazgeçiyodur onun için uğraşmak istemiyorlar galiba

bu şekilde bir çok dolandırıcılık wakası duyuyoruz. bence dikkatli ol

bu şekilde bir çok dolandırıcılık wakası duyuyoruz. bence dikkatli ol
Bende bunun için arkadaşlarımızdan yardım istedim tanıdığım bütün izmirli arkadaşlarım da şehir dışında fiyat da çok ucuz olunca ve çıkma bulunca insan kaçırmak istemiyor :) bakalım nasip

fotoğrafını göndermek istemeyen kişi cupra tampon satmıyordur,paranıza yazık olmasın..

bence dikkatli ol nerden bu adamları foto göndermek içinde parası istenmezki hangi sitede bunlar neden fotoları siteye koymuyorlar. fiyat cazip diye çarpılma dikkat et :)

Firma sağlam aslında biraz araştırdımda izmirin köklü çıkmacılarındanmış :) sanırım binlerce araç içinden çıkarıp tamponun fotosunu cekip yollamak biraz zor geliyor. bu arada 2007 model leon ile cupraların tamponu uyar dimi birbirine ? herhangi bi değişiklik yok bildiğim kadarıyla araçlarda ama bilgisi olan var mı bu konuda ? Ayrıca hiç izmirli üyemiz yok mu yardımcı olabilecek :confused:

Kıvanç aman dikkat dostum o adamlar areo tamponada cupra diyor makyajsız kasanın tamponu makyajlıya uyuyor zannediyor fiyat cazip olabilir ama sen yinede foto iste üstelik hiç yoksa 750 tl fiyat çekmiştir o ana eğer o kadar yoksa ya fiberdir yada cupra değildir ve eğer o adam resim göndermiyorsa kesinlikle girme o işe çünkü benim maslakta bi çıkmacım var adamdan 100 tl lik malzemenin fotoğrafını istiyorum adam üşenmeden gönderiyor hemde o kadar başının sıkışıklığında bi daha düşün:confused:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt