Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

İyi günler yeniyim

Bording

Kayıtlı Üye
ibizamı alalı daha üç gün oldu 2015 1.0 eco tsi aklıma takılan soru şu aldığım aracın jantları, havalandırma ızgaraları, kapı döşemeleri, aynalar ve direksiyon bordo renk araca özel bir görüntü katmış sahibinden ilanlarına baktıgımda benim aracın üst veya alt modelin benzerinden hiç görmedim benim arac bu videoda kinin aynısı bu plus olarak mı geçiyor

Ekli dosyalar

• ibizam.jpg
    ibizam.jpg
    80.9 KB · Görüntüleme: 28
  • ibizam 2.jpg
    ibizam 2.jpg
    7 KB · Görüntüleme: 28
Oncelikle araciniz hayirli olsun.
Eger araciniz manualse eco tsi degil normal tsidir.ekran buyuk ve katlanir ayna varsa plus pakettir.
Velvet diye bir ara paket vardi bordo veya lacivert jant ve ve ic ve dis detaylar olmasi lazim. Muhtelelen araciniz plus +bordo velvet pakettir.

Oncelikle araciniz hayirli olsun.
Eger araciniz manualse eco tsi degil normal tsidir.ekran buyuk ve katlanir ayna varsa plus pakettir.
Velvet diye bir ara paket vardi bordo veya lacivert jant ve ve ic ve dis detaylar olmasi lazim. Muhtelelen araciniz plus +bordo velvet pakettir.

aracım otomatik dediğiniz gibi bordo ekran buyuk ama aynalar katlanmıyor katlanıyorsada ben bilmiyorum

Rica ederim evet dogru secim. Servislerinde onerdigi yag 5-30 edge

Geri
Üst Alt