Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

İst'dan yardımcı olacak bi arkadaş yok mu??

LeonLine

Kayıtlı Üye
Erya'da devam eden kol dayama kampayası bitmeden bi tanede ben almak istiyorum fakat şehirdışına yollamıyoruz dediler istanbuldan bi arkadaş benim yerime alsa ben ona parayı havale etsem oda kol dayamayı kargolasa nasıl olur:)

Erya'da devam eden kol dayama kampayası bitmeden bi tanede ben almak istiyorum fakat şehirdışına yollamıyoruz dediler istanbuldan bi arkadaş benim yerime alsa ben ona parayı havale etsem oda kol dayamayı kargolasa nasıl olur:)

Ersin Bey merhabalar..
Kol dayamayı yönetim kararı ile servise giren araçlara verebiliyoruz sadece, yani iş emri olması lazım..
bu kampanya ilk başladığında bir kişiye gönderdik ama o saat itibariyle yasaklandı. kusura bakmayın Ersin bey inanın yardımcı olmayı çok isterdim..

neyse yapcak bişey yok o zaman bi kol dayama içinde istanbula gidemem zatenn

Ersin Bey merhabalar..
Kol dayamayı yönetim kararı ile servise giren araçlara verebiliyoruz sadece, yani iş emri olması lazım..
bu kampanya ilk başladığında bir kişiye gönderdik ama o saat itibariyle yasaklandı. kusura bakmayın Ersin bey inanın yardımcı olmayı çok isterdim..

o bir kişi ben oluorum galiba tşkler erya haziranda oraya geliom

ersin şöyle yapabilirsin koldayamanın ücretini bir arkdaşa havale et yada cezmi abiye herhangi bir arkdaşın aracı ile gidilir iş emri açılır koldayama alınır sana yollanır çözümü bu

Seatclubworld üyelerine özel bir ayrıcalık olması gerektiğini düşünüyorum bu konuda,kişinin seat aracı var ankara da oturuyor kampanya yapan seat servisi buraya gelip taktıracaksınız diyor bu bence çok yanlış bir uygulama,sonuçta alan adam aracına takacak bu ürünü ticaretini yapmayacak yani...

Geri
Üst Alt