Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

İstanbul Park S5 Kazası... (İçler Acısı)

007

Kayıtlı Üye
Görünce içim acıdı..Bir gece önce sahil yolunda gördüm ..4 tane arka arkaya gidiyordu..

fotoları ilk gördüğümde kazayı pek anlamamıştım şimdi de anlamadım..
eleman arka düzlük öncesindeki sağ hızlı virajın çıkışında patlamış gözüküyo ama o hızlı sağ viraj foto görülen kopup bariyere girdiği yerden bayaa geride kalıyo..3.fotoda görülen tepeciğin/çıkışından önce..ve o tepecik de arabayı yerden kesip kontolü kaybettircek bi tepecik değil..

bu arada bi Audi'yi bu şekilde görmek nedense beni üzmüyo.. :D :D
sonradan S5 olduğunu anladığım bi arabayı herhalde 3-5 ay belki daha fazla önce TEM'de görmüştüm..sol şeritte arkasında bulmuştum kendimi sağ şeritten geçince..sesinden farklı bişi olduğunu anlamıştım ama insanda "oha adam uçtu.." dedirtcek bi tepki yaratmamıştı.. :)
RS6 Avant olsaydı içim acırdı ama..ya da RS5 olsaydı da yazık olmuş derdim belki.. :D :D

bu arada bi Audi'yi bu şekilde görmek nedense beni üzmüyo.. :D :D
sonradan S5 olduğunu anladığım bi arabayı herhalde 3-5 ay belki daha fazla önce TEM'de görmüştüm..sol şeritte arkasında bulmuştum kendimi sağ şeritten geçince..sesinden farklı bişi olduğunu anlamıştım ama insanda "oha adam uçtu.." dedirtcek bi tepki yaratmamıştı.. :)
RS6 Avant olsaydı içim acırdı ama..ya da RS5 olsaydı da yazık olmuş derdim belki.. :D :D
Vallahi Yiğit benim yanımdan siyah bir S5 geçmişti edirne otobanında...bulgaristan plakalı..orta şeritten sağ şeride atmıştı benim arabayı ..abartmıyorum kesin 300lü rakamlar vardı o sırada göstergesinde..

Çok yazık olmuş...... S5 harika bir araç...... ama nasıl olmuş bende anlayamadım.....

Vallahi Yiğit benim yanımdan siyah bir S5 geçmişti edirne otobanında...bulgaristan plakalı..orta şeritten sağ şeride atmıştı benim arabayı ..abartmıyorum kesin 300lü rakamlar vardı o sırada göstergesinde..

Kaan abim bildiğim kadarıyla S5'ler 270'in biraz üstünde kalıyo ve oralara çat diye de gelmiyo zaten..3L superşarj V6 333hp S5..
gördüğün RS5 olabilir mi dersem biraz zor olur herhalde RS5 yeni geldi dimi TR'ye..4.2L V8 FSI 450hp'lik..

Kaan abim bildiğim kadarıyla S5'ler 270'in biraz üstünde kalıyo ve oralara çat diye de gelmiyo zaten..3L superşarj V6 333hp S5..
gördüğün RS5 olabilir mi dersem biraz zor olur herhalde RS5 yeni geldi dimi TR'ye..4.2L V8 FSI 450hp'lik..

Belki de RS5di Yiğit çünkü resmen roket gibi geçti..sadece bulgar plakasını görebildim..Türkiyeye ait bir araç değildi yani..

Geri
Üst Alt