Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

İstanbul Nisan Ayı Tek Gece Konaklama İçin Yer

tolga.gokdemir

Kayıtlı Üye
keyifli forumlar,

izmirden fuar için nisan ayında iki gün istanbula geleceğiz. tek gece konaklayabilecek uygun bir otel, hostel, misafirhane, konukevi vb arıyorum. tanıdığı bildiği bir yer olan arkadaşlar var ise destek olurlarsa çok sevinirim.

iyi aksamlar

sanırım avrupa yakasında kalıcaksın ataköyde daire olurmu? kaç kişi ?net tarih veirsen yardımcı olurum sanırım

abi daire de olur bu kiralık günlüklerden yeter ki uygun olsun.

22 Nisan Pazar , bir gece... dairelerde 4 - 5 kişi yatabilir uygun sayıda yatak olursa... Adam başı 30 tl civarı olacak şekilde arıyorum. Malum herkes öğrenci

kardeşim ben en fazla sizi3,5 kişi sandım ve ben ağırlıyacaktım:)fakat 45 kişi aşar beni..fakat yinede araştırayım sizler için.

:) zaten sayıyı başta söylememekle hata ettim abi :)

çok teşekkür ederim ilginiz için. tek başıma koskoca istanbulda belirtilen fiyatta konaklayacak yer bulmak beni çok zorluyor :(

Kredi yurtlar kurumunun yurtlarını bir araştırın bence. avcılarda var, topkapı da var... fiyat da makul olur...

yurtları araştırmanızda fayda var arkadaşım. kredi yurtlardan başlanarak :)

avrupa yakasında öğretmen evlerı var unı öğrencılerıne veriyorla dıye hatırlıyorum orası super öğrencı ıcın ama sız bılırsnız eger hıç bırsey bulamazsanız bı hotel var ararım konsuurm kardesım esenyurtta olacak yerıde

Geri
Üst Alt