Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

İstanbul Çekmeköy yakınlarında Seat Servisi veya...

yukcell88

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar kısmetse ayın 1'inde yani 2014'ün ilk gününde bir 20V Leon'a bakmak ve kısmetse almak üzere istanbul'a geleceğim. Noterler 2'sinde açık olacak biliyorum, lakin aracı gösterebileceğim yer lazım.

Aracı ekspertiz yaptırmak istiyorum. Aslında dyno'ya vs sokmak istiyorum ama çok da mühim değil. Eğer araca serviste ekspertiz yapırabilirsem o daha iyi olacaktır. Sahibi 2009 tl hasar kaydının tampon değişimi olduğunu söylüyor. Doğrulatmak istiyorum.

- Servislerde ekspertiz ücreti nedir? Sadece 101 nokta mı yapılıyor yoksa genel ekspertiz de yapıyorlar mı?
-Çekmeköy'e yakın nerede güvenilir servis bulurum?
-Onun dışında ekspertiz merkezi gibi güvenilir yerler var mı yine o civarlarda?

Şimdiden teşekkür ederim.

merkez oto ya git kardeşim

veya perşembe sabah dilersen erya da baktıralım

Teşekkür ederim Cezmi abim, Erya sanırım kadıköy taraflarında, o olabilir. Merkez oto nedir peki? Özel servis bildiğim kadarıyla.

Maliyetleri ne olur buralarda? Yaklaşık fiyat da işimi görür.

Şöyle diyeyim, Ankara'da Passat gösterelim dedik 101 noktaya 500 TL istemişti bayii.. Ben de dışarıda firmalara göstermek taraftarı oldum lakin millet huyndai'ye, ford'a filan 100 TL civarı veriyormuş belki istanbul uygundur diye soruyorum :)

merkez oto evet özel srv.ayrıca çarşamba açıklarmı bilemem pekte sanmam..fiat nedir hiç bilgim yok..alacağın araç bilgisi verirmisin kimindir belki tanırız..sence mahsuru yoksa

merkez oto evet özel srv.ayrıca çarşamba açıklarmı bilemem pekte sanmam..fiat nedir hiç bilgim yok..alacağın araç bilgisi verirmisin kimindir belki tanırız..sence mahsuru yoksa

Estağfurullah abi olur mu öyle şey, perşembe baktırırız biz de :) Tabi yönlendirme yapabilirsen :)

Araç 2001 Lacivert 1.8 20V Leon signo (direksiyonu deri değil en üzüldüğüm yanı o), 06 GUM 76 plakalı, 110.000 km'de olduğunu ve km'nin kesinlikle orijinal olduğunu belirtiyor sahibi. bir adet 2009 TL, bir adet de 279 tl hasarı var. 2009 TL'nin ön tampon değişimi olduğunu, onun dışında kaputun ucunda bir kısım boya olduğunu söyledi. O da 279 TL olan diyor. (ne derece doğru bilmiyorum baktıraz artık :)) Aracın fotoğraflarında sağ sol kapı çizgileri ok gibi, ön koltuk, pedallar ve direksiyonda yıpranma yok. Orijinal olma ihtimali var. Fiyat olarak biraz pahalı gibi olacka sanki :) 20500'e anlaştık.

araç srv.girdiyse şase no baktırırız sorun yok..2001 signo da deri nasıl yok anlamadım veya bilmediğim bişey,model olabilir.
532 221 88 57 perşembe sabah erken den ara beni srv.kalabalık olmadan baktırırız

Merkez otoya göstermeye karar verdim abi, kısmetse sizi rahatsız ederim ilgine çok teşekkür ederim Cezmi abim.

Kardesim icine sindiyse inşallah olur buyur gel bizde Anadolu yakasindayiz yardımcı olmaya çalışırız bak bu benim numaram 555 978 28 23 aklına bilmediğin adres veya herhangi birsey olursa ara beraber bile hallederiz aklında olsun yanliz ayın 1 inde heryer kapalı olur hatirlatim

- - - Mesaj Birleştirildi - - -

araç srv.girdiyse şase no baktırırız sorun yok..2001 signo da deri nasıl yok anlamadım veya bilmediğim bişey,model olabilir.
532 221 88 57 perşembe sabah erken den ara beni srv.kalabalık olmadan baktırırız
Cezmi abi olmuş zaten :) yorumları okumadan cevap yazmak igi degil ;):mad:

Geri
Üst Alt