Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

!! İphone 4 4.3.5 Jailbreak cıktıı anlatımlı !!

JoSepHH23

Kayıtlı Üye
arkadaslar uzun zmandır bekledıgım 4.3.5 versıyonuda cıktı jaılbreak in ve ınternet uzerınden arastırdıgım kadarıyla bu sıteden buldum ve yaptım. cok guzel programlar var gercekten ve ucretsız hepsı yapımıda cok kolay. tek negatıf yanı telefonunuz kapandıgı sarjı bıttıgı zaman pc e baglamadan acılmıyor :)

alıntı uye olmanız gerekıyor lınklerı gormek ıcın.

iOS 4.3.5 Tethered Jailbreak, Redsn0w 0.9.8b4

bu şekilde jeilbrek(tethered) yapmak vardı zaten ama tavsıye etmiyorum talınızın yanlıslıklada olsa kapandığı zaman pc nin yanında deyilse pcniz acamazsınıs.bana cok kulanışlı gelmiyo sitabil jeilbreki beklemek daha mantıklı.

yusuf kardeşim bu uzun zamandır var zaten ben kullanıyorum çünkü ama iphone iyi bilen kişiler kullanabilir diye düşünüyorum çok sıkıntılı iş şarz bitti hayde redsnowla baştan kısa jeilbreak yap uzun iş.ama salı günü iphone 5 i tanıtıcaklar ve 14 ekımde magazalarda satısa sunulacakmış ios 5 çıkınca 4.3.5 normal jeilbreak hazırmış onuda yayınlıcaklar hemen bilginiz olsun...

aman yapmasın kımse ya hıc memnun kalmadım suanda kac saatr ugrasıorum telı acmak ıcın restore etmek ıcın duzelttm allahtan suan oh :)

zannımca restore edemedin değil mi custom restore falan yapman lazım eğer daha önceden jailbreakli diyse.

Geri
Üst Alt