Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

İnternet Vergi Dairesi

GRKMSRGL

Kayıtlı Üye
Bir çoğumuz muhakkak yıllardır kullanıyordur internet vergi dairesini fakat bilmeyenler için motorlu taşıt vergisini trafik cezalarını kredi kartımızla taksitli olarak ödeyebiliyor ve tahsilatları borçları görüntüleyebiliyoruz aynı zamanda geçmişteki ödemelerin dekontlarını alabiliyoruz....

www.intvd.gib.gov.tr/ adresinden bu işlemleri yapabilirsiniz....

Daha önceden yaptıgınız bir ödeme ilgili dekont gerekiyorsa ve dekontu kaybettiyseniz bu dekontu da

https://odeme.gib.gov.tr/Odeme/Sorgu adresinden alabiliyorsunuz...

dediğin gibi,sürekli bakıyordum, şimdi bir kere daha baktım ve vergimin düşmüş olduğunu öğrendim:) 2005 model olduğundan,2012 de indirim olacak,bu sene de %5 muhabbeti ile uğraşırım diye düşünüyordum..ama ilk tescil tarihi 2004 teymiş sanırım..geçen sene %5 olayından gelen indirimle 446,5*2 olarak ödemiştim,bu sene vergim 438*2 ye inmiş..sevindim..:)

2 senedir internetten yatırıyorum kredi kartına 3 taksit.

benım vergıde dusmus ıyıkı 2008 model almısın 8. ayda

ya o diilde komik bir durum bu sene bizim passat 3 yaşnda olacak ve vergisi 10 yaşndaki toledonun vergisinden daha düşük olacak :D

Geri
Üst Alt