Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

İnterface

EmreFb21

Kayıtlı Üye
Herkese merhaba
Ben Emre, 2019 Ateca 1.6 tdi dsg Excellence aracım ile aranıza katıldım. Plaka 21FB789 Diyarbakır da ikamet etmekteyim.
Aracı geçen hafta aldığım için maddi açıdan çökmüş vaziyetteyim. Ama hobiler peşimi bırakmıyor. Mib2 alamayacağımı anladım, interface arayışına girdim. Uygun fiyatlı Evervox Evr 703 modelini buldum. Ama daha önce kullanan var mıdır, tavsiye veya uyarı da bulunacağınız şeyler varsa lütfen paylaşır mısınız.
Mesela çözünürlük kalitesi veya donma problemi gibi konulardan bahsetmek istiyorum.
Herkese iyi forumlar...

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Herkese merhaba
Ben Emre, 2019 Ateca 1.6 tdi dsg Excellence aracım ile aranıza katıldım. Plaka 21FB789 Diyarbakır da ikamet etmekteyim.
Aracı geçen hafta aldığım için maddi açıdan çökmüş vaziyetteyim. Ama hobiler peşimi bırakmıyor. Mib2 alamayacağımı anladım, interface arayışına girdim. Uygun fiyatlı Evervox Evr 703 modelini buldum. Ama daha önce kullanan var mıdır, tavsiye veya uyarı da bulunacağınız şeyler varsa lütfen paylaşır mısınız.
Mesela çözünürlük kalitesi veya donma problemi gibi konulardan bahsetmek istiyorum.
Herkese iyi forumlar...

Merhaba aracınız hayırlı olsun evervox kullanan denk gelmedi ama interface gibi kullanılan cihazlar var onları da deneye bilirsiniz
Yada fullink açtırıp Sony xperia 2. El telefon alarak daha az maliyetli çözüm olacaktır

•Sticker isteği için özelden mesaj yazınız

Herkese merhaba
Herkese iyi forumlar...

merhaba ben necvox marka olanı bir arkadaşta gördüm en ufak takılma yoktu ve videoyu filan ileri aldığı anda devam ediyordu ama everwox için yorum yapamayacağım , ve çok güzel bir sistem bu interface sistemi bildiğimiz android tablete dönüyor orjinal multi medya ekranı hiçbir kabloyu kesip biçmeden

Öncelike ilginiz için teşekkür ederim. Bildiğim kadarıyla necvox ile Evervox aynı gibi ama ülkemizde necvox daha yaygın. Ufak tefek acabalarım var. Umarım hayırlısı olur

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Tekrar merhaba, interface cihazım geldi bağlantıyı sağladım video oynatma navigasyon mirrorlink gibi uygulamalar sorunsuz çalışmakta ancak !!!! Torpido içindeki multimedya cihazını sökmek için yan altlardan iki anahtar gibi metal takmak gerekiyor. O metalleri şuan çıkaramıyorum. Bilgisi olan var mı acaba?

Hallettim ....

nasıl taktığını ve nerden aldığını paylaşabilirmisin. Resim falan, fiyat bilgisi.
aracın tekrar hayırlı olsun...

Tabiki paylaşmak görevimiz ama işin aslı takarken yalnız olduğum için kayıt alamadım ama şöyle anlatayım. Takma işlemi için torpidonun tamamen sökülmesi gerekiyor. (Son kasa da böyle en azından. YouTube da videolar var, onlar da tamamen sökmek gerekmiyor o videoları izlemenizi tavsiye ederim). Ben ilkin sadece multimedya sistemini söktüm sonra yerleştirme de sıkıntı yaşadım. Torpido tamamen sökülünce arka alt tarafında polen filtresinin önündeki boşluğu görüp İnterface cihazını oraya yerleştirdim. Kablolar zor yerleşiyor. Multimedya sisteminin arkasında sağ tarafına bakarsanız kabloların aşağı gidebileceği 2 bölme göreceksiniz. Kabloları önce her iki cihaza da takmadan yerlştirdim ki ağırlıklar sorun yaratmasın. Çünkü hareket imkanınız zaten az oluyor. Sonra İnterface cihazının soketleri zaten hazır

Kes kopar herhangi bir işlem yok. Soketleri doğru takmamanız için de bir defa video izlemeniz yeterli...

Geri
Üst Alt