Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

İnsanların Düştüğü Durum Yazıklar Olsun

Cideli_37

Kayıtlı Üye
kE359A.jpg

Arkadaşlar İstanbul'un en pislik semti esenlerde oturuyorum.Adam gelmiş gece veya gündüz bilmiyorum arabamın far yıkama kapağını çalmış ya.İnsanlar bu kadarmı şerefsiz olmuş.O parçayı arabasına nasıl takıcak vicdanı rahatmı olucak anlamak mümkün değil.İnşallah arabasından hayır görmez.Esenler civarında göze çarpan 1p1 kırmızı FR olan varsa burdan bana bildiriniz.Akşam tek tek mahalleleri dolaşıcam.o kadar çok sinirlendim.Bide parçayı sipariş ettim.Sadece kapak söyledim.Fiskiye borusu içinde duruyo.Tam çalışması için içinde başka bi parçası varmı ?

kardeşim geçmiş olsun sen sıkma canını fazlasıyla çıkar bunu yapandan kimsenın ahı kımsede kalmaz allahın adaletı buyuktur arabadan hayır görmez

Memlekette serefsız haysıyetsız 3 kuruşluk seye tenezür edenler hala malesef Allah islah etsin....

çok geçmiş olsun kardeşim allah daha büyük kaza bela vermesin ama gerçekten sinir bozucu bi durum inş.bir daha bu ve bunun benzeri olaylar yaşamaman dileğiyle...

benımde sipopları çalmışlar cocukların işidir.ya da leonu olup kapağı düşmüşse yoldan gecen birinden alayım demiş :) gecmiş olsun istanbulda yaşamak boyle bişi işte taşı toprağı altın mubarek :) takma kafana gecmiş olsun

Geri
Üst Alt