Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

İnsanlıktan nasibini almayan....

fhs

Kayıtlı Üye
Arkadaş ne bu milletten çektiğim. bu İstanbul daki adamlar insanı katil eder.
  • 1.Saçma sapan bir çizik nedeniyle resimdede görüldüğü gibi kapı komple boyamış. rötüş yap demiştim. Adam yapmamış küçük yama bile olsa olacak renk tutturmayı yememiş boyamış. Aslında çirkef olacan iyi niyetli olmak da kötü.
  • 5.jpg
  • 6.jpg
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
2. Olay: Görev yaptığım adliye otoparkında köşede filan da değil aracımı normal sıra halindeki araçlar arasına koydum. Arkadaş yumruk büyüklüğünde tampona değdirmiş. boya çatlağı oluştu. Park sensörünün tek özüne zarar verdi. Dedik bir şey olmaz hadi sineye çektik. Kameraya filan baktırmadık. Tutanakta tutturmadım. küçük bir şey olmaz diye. Nazarlık olsun dedim.
9.jpg
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
3. OLAY. Savcılığa da intikal eden olay: Yapan kişi de kamera kayıtlarında çıkmasına rağmen hakkında EK KOVUŞTURMAYA YER OLMADIĞINA dair karar verildi. Tam bir fiyasko. Adaletin içinde adalet yok. itirazla bile uğraşmadım. O derece lanet getirdi. Gecenin 23 ünde adam arabamın arkasında resmen çiziyor. Hemde bunu yapan da bi memur. İşleri benim öğrettiğim ve yetiştirdiğim bir memur, Ancak kanı bozuk olunca insan böle oluyor demek ki: Adam beyanında, silecek arıyordum ben o sırada orada diye beyan veriyor. Sormuyorlar ki kamera kayıtlaında hem girerken hem çıkarken aracının sileceği yerinde sen hangi sileceği arıyordun orada.. Sonuç itibariyle Karar gerekçesi dışarda çizilmiş olabilir. Şüphelinin el kol hareketleri tam belli değilmiş. Adamın kimliği belli aracın başına kimse gelmemiş bir daha, bunun sonucu bellli. Ama savcı açmadı. Haricen benle konuştuğunda ikinizde memursunuz. Barışın diyor. Bende tamam dedim zararımı gidersin barışalım vazgeçeyim dedim. Zararımın giderilmesini istedim. Ama sonuç red...Ben daha da hiçbir şey demiyorum İTİRAZ DAHİ ETMEDİM. KESİNLEŞTİ KARAR. iTİRAZ ETSEM NE DEĞİŞECEK 2 YIL CEZA MAHKEMESİ SÜRECEK TEMYİZ EDECEK 2 YIL YARGITAYDA KALACAK. O ARABAYI BEN ÇOKTAN SATARIM DİYE Allaha havale etmiştim. Sonra diyorlar ki neden adalete başvurmadınız. BAŞVURDUKTA NE OLDU. Geçenlerde gördüm onunda yan çamurlukla kapıya biri dalmış. Sürtmüşler Sevinmedim değil hani:D:D..çOK Şükür Hiç kaza yapmadm araç boyandı kaç parça..
1.jpg
2.jpg
3.jpg
20140204_182831 (2).jpg
4.jpg
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
4. olay :Aksam aracımı park ettim. arkadaşlarla sahura Eyüp Sultana gittik. geldiğimde aracıma sürtmüşler. Sürten şahıs utanmadan silmiş çıkarmaya çalışmış.Su döküp bezle silmiş... Be hey insan olmayan adam. silmeyle uğraşana kadar özür notu bıraksan belki de arkandan saymayacaktım bu 4. oldu. ne kadar araca dikkat etsem de karşıdaki ö..z olunca elden bir şey gelmiyor. sabah ince zımpara ile hafif zımparaladım. azaldı. ama izi kaldı aynasını sürtmüş sanırım. Daha 2 ay önce boyatmıştım. Gel de isyan etme...
20140705_111832.jpg

ARKADAŞLAR SİZ OLSANIZ NE YAPARDINIZ. KATİL OLACAM SATACAM EN SONUNDA

Ekli dosyalar

• 5.jpg
    5.jpg
    530.2 KB · Görüntüleme: 18
  • 6.jpg
    6.jpg
    476.6 KB · Görüntüleme: 18
  • 9.jpg
    9.jpg
    329 KB · Görüntüleme: 14
  • 4.jpg
    4.jpg
    442.7 KB · Görüntüleme: 13
  • 1.jpg
    1.jpg
    470.2 KB · Görüntüleme: 14
  • 2.jpg
    2.jpg
    388.4 KB · Görüntüleme: 13
  • 3.jpg
    3.jpg
    383.8 KB · Görüntüleme: 13
  • 20140204_182831 (2).jpg
    20140204_182831 (2).jpg
    300.6 KB · Görüntüleme: 13
  • 20140705_111832.jpg
    20140705_111832.jpg
    439.7 KB · Görüntüleme: 12
Allah onları davul etsin! ağzım oruçlı benimde aracımı çok çizdiler nalet olsun onlara hala çizikle dolaşıyorum

plaka da 38 miş geçmiş olsun yapacak bişey yok malesef. Ama o çizen ve vurup kaçana bir denk gelirsem hiç iyi olmaz

• Beğen
Reaksiyonlar: fhs
Bu ülkede insan kalmadı gerçekten... sanki herkesin hislerini ameliyatla almışlar gibi... tepkisiz... silik... lanet olsun diyorum hepsine... sana da çok geçmiş lsun kardeşim... insan delirir gerçekten... 1 değil 2 iki değil ya...

• Beğen
ne diyeceğimi bilemedim valla. geçmiş olsun. bence bi kurşun falan döktür yada sadaka falan ver. bu ne 1-2 değil. ya da seni biri pruvaya almış anını bekliyo sanki...

• Beğen
öncelikle geçmiş olsun.
bu 3. olay nasıl bir olay? kim nasıl başkasını malına böyle zarar verir ki? nasıl bir kıskançlok nasıl bir çekememezlik. yazık ya... hiç mi Allah korkusu yok. hadi öbür olaylara kaza dersin dikkatsizlik dersin olur dersinde bu 3. olaya ne dersin ki? ayıp günah. sen uzak dur hocam öyle insanlardan. ar namus kalmamış baksanıza...

• Beğen
sende onun ARKA bagajını çiz aynı şey nasılsa ödeştik dersin

Valla üzüldüm arkadasım yasadıklarına bencede sen onun arabayı çiz çizki birdaha kimsenin aracına zarar vermesin anlasın nasıl bişey oldugunu şerefsiz

Beni EDS ler iyi tanır

• Beğen
Valla üzüldüm arkadasım yasadıklarına bencede sen onun arabayı çiz çizki birdaha kimsenin aracına zarar vermesin anlasın nasıl bişey oldugunu şerefsiz
sende onun ARKA bagajını çiz aynı şey nasılsa ödeştik dersin
öncelikle geçmiş olsun.
bu 3. olay nasıl bir olay? kim nasıl başkasını malına böyle zarar verir ki? nasıl bir kıskançlok nasıl bir çekememezlik. yazık ya... hiç mi Allah korkusu yok. hadi öbür olaylara kaza dersin dikkatsizlik dersin olur dersinde bu 3. olaya ne dersin ki? ayıp günah. sen uzak dur hocam öyle insanlardan. ar namus kalmamış baksanıza...

Beni EDS ler iyi tanır
3. OLAYDA KAMERA KAYITLARI HALEN ELİMDE. VALLA YAYINLAYABİLSEM YAYINLAYACAM. NORMAL BİR ADAM BİLE RESMEN ANLAR YAPTIĞI GÖZÜKÜYOR ANCAK EYLEMİ GERÇEKLEŞTİRİRKEN TAM VE NET OLACAKMIŞ. ŞÜPHEDEN SANIK YARARLANIR DERLERDİ HEP AKLIMDA BÖYLE KALMIŞTI DEMEKKİ DOĞRUYMUŞ. DOSYA BİLİRKİŞİYE GÖNDERİLDİ. BİLİRKİŞİ DE ADLİYEDEKİ ELEKTRİK TEKNİSYENİ. ARKADAŞ SANKİ HERKES ANLAŞMIŞ. İTİRAZ ETSEM GÜLERLERDİ KARARA. ELETRİK TEKNİSYENİNİN VERDİĞİ RAPORLA KARARA BAĞLANDI. TEKNİSYENDE ÇİZEN KİŞİ İLE BOY BOY FOTOLARI VAR. TATİLE GİDİYORLAR GEZİYORLAR. ORTADA BİR YANLIŞLIK VAR BİLİRKİŞİ EMNİETTEN SEÇİLSİN DİYE DE DİLEKÇE VERDİM. DİKKATE BİLE ALINMADI. ... ŞİMDİ BENDE AYNISINI YAPSAM İNAN BEN CEZA ALIRIM. ŞANS YOK. ADAMDA BAL VAR. YADA BAĞLADI HERYERİ ANLAYAMADIM GİTTİ. FOTOLARI VARDI YAYINLAYACAM BİRAZDAN. BAKAYIM DA.
ARKADAŞLAR ÖNCELİKLE HEPİNİZE TEŞEKKÜR EDERİM. 1 HAFTA SONRA İZNE AYRILIYORUM. SADAKA FİLAN DA ÇOK VERİYORUM. ALLAH KABUL ETSİNDE BU SEFER KURBAN KESECEM. MALUM ASKERE GİDİYORUM BU AY SONU 5 AY YOKUM. İNŞALLAH ALLAH NASİP EDERSE ASKERİ MAHKEMEDE 5 AY GÖREV YAPIP DÖNERİM... HERKESE TEKRAR TŞK EDERİM. AYRI AYRI.

Son düzenleme:
hani her hafta iç dış yıkatırım. yağını 2 bin km önceden değiştirtirim 2 yılda bir akümü yenilerim. bakmasam araca anlayacam gözüm gibi bakarım ama demek ki çok esirgememek gerekiyor.
Dün de aynı mahkemede çalıştığım arkadaşın motoru çalışmıyordu onla uğraşıyordu bende bekliyordum yanında motor birden çalıştı gaz takılı kaldı. son anda yakaladım arkasından bir aracın yanında durdura bildik aracı. sonra bi baktım o şahsın aracı.. lanet olsun niye tuttum ki dedim. isyan ettim. :D

Son düzenleme:
Geri
Üst Alt