Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

İndirim!!!

Anarchist

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar Vatanda bu gün çoğu üründe %25 indirim var world karta 6 taksit seçeneğinde tavsiye ederim elektronik ihtiyacı olanlar için...

yaklaşık 1 ay önce de bimeks yapmıştı,o gün bir dizüstü almıştım..bu kampanyaları takip etmek lazım..

Çorluda vardır varsa, sırf bu indirim için Tekirdağdan da gelinmez ki yahu...

kampanyalar güzel tabii ellerinde kalan malları çıkarıyorlar eski model olanları

vatandan eniştemde almıştı 1 ay önce falan.. bencede takip etmek lazım, vatan çok yapıyor bunu.. tşk tarık :)

kampanyalar güzel tabii ellerinde kalan malları çıkarıyorlar eski model olanları

öyle ama 2 hafta önce babama netbook almaya gittik 830 tl niyetiyle gidip 670 tl ödeyince güzel oluyor... birde bu bir seferlik değil arada sürekli yapıyorlar böyle takip etmek güzel oluyor... telefonda falan pek işe yaramıyor çünkü yılmaz abininde dediği gibi elde kalmış ürünleri çıkarıolar ancak monitör tv laptopta inanılmaz işe yarıyor...

valla benim aldığım dizüstü de pek elde kalmış sayılmazdı..zaten mağaza genelinde indirim oluyor Yılmaz abi, belli ürünlerde değil.. yanında 34 liraya microsoft kablosuz klavye-mouse almıştım:)

EDİT: çoğu üründeymiş..bimekste tüm ürünlerdeydi..

Yılsonu indirimleri vatandaşı heryerde coşturuyor gidersem kaşınırım kaşınmamak için gitmiyim laptop düşüncem var zaten :)

valla benim aldığım dizüstü de pek elde kalmış sayılmazdı..zaten mağaza genelinde indirim oluyor Yılmaz abi, belli ürünlerde değil.. yanında 34 liraya microsoft kablosuz klavye-mouse almıştım:)

EDİT: çoğu üründeymiş..bimekste tüm ürünlerdeydi..
aslına bakarsan hepsinde diyorlar ancak... normalde indirimli bazı ürünler var onları kaldırmışlar yada indirimsiz fiyatı üzerinden indirim yapmışlar örnek olarak nokia c7 905 tl idi 999tlden hesaplayıp 750 tl yapmışlar... ama yinede indirimli :)

Geri
Üst Alt