Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

İlk Defa Muayene İçin Birkaç Soru

aResCanQ

Kayıtlı Üye
Herkese merhabalar.
Kendimi tanıttığım konuda da belirttiğim gibi yurtdışında yaşadığım ve yaşımdan dolayı buradaki araç muayenesine ilk defa araç götüreceğim. Babamın işleri olduğu için bu görev ailenin şöförü olarak!:)kizgin:) bana kaldı.Bende Toledo'mu sizlerden yardım alarak bu muayeneye götürmeye karar verdim.Sorularıma gelicek olursak ;

1- Ruhsat sahibinin dışında birisi aracı götürebilir mi ?
2-Aracın muayene geçerlilik tarihi 8.8.2011 . Bu tarihten önce istediğim zaman götürebilirmiyim ?
3-Araştırdığım kadarıyla randevuyla gidiliyormuş. İnternetten randevu alınabiliyor mu ?
4-Aracın üzerinde herhangi bir oynama yok. Stock haldeki bir araç.Herhangi bir öneri/tecrübeniz varsa paylaşırsanız sevinirim.

Şimdiden yardım eden herkese çok teşekkür ediyorum.

1:evet
2:evet
3:evet
3:tüm ışıklar çalışmalı ampulleri kontrol et bence ,kemerleri kontrol et ,trafik seti al yoksa korkulacak bişey yok nerdeyse 2 yılda 1 gidiyorum

Öncelikle cevabınız için çok teşekkür ederim.
Trafik setimiz tam. Bende internetten baktığım kadarıyla eksik birşeyimiz yok gibi görünüyor.
Ancak geçen gün bir arkadaşımla konuşurken çelişkiye düştük. Bizim araçtaki sis farları far düğmesindeki arızadan dolayı çalışmıyor. Bende bazı araçlarda sis farının olmadığını bu nedenle sorun olmayacağını söyledim.
Sizce bir sorun teşkil eder mi ?

sis farı çokta gerekli bir sorun olarak görülmez.. olmasada olur zaten... o yüzden sıkıntı çıkaracaklarını düşünmüyorum... dediğiniz gibi her araçta bulunmuyor zaten...

Çok teşekkür ederim . :)
Sıra randevuyu alıp bu işi bitirmekte.:)

aynen... hatta bir ipucu vereyim randevuyu mesai bitimine yakın bir saatte alırsan fazla kurcalamazlar :D

DİP NOT : Arkadaşlar sis farları çalışmadığı için hafif kusurlu geçti araç.
Üzerinde donanım olarak bulunduğu için çalışması gerekiyormuş.
Bilginize. :)

Geri
Üst Alt