Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

İkinci El Araç Alırken Her Söylenene İnanmayın :)

Cabrio araca "arabanın belden aşağası boyalı" diyor iyi espriydi:D:D:D

puhaha biri böyle derse arac alırken kardeşim sende artis tipi var ben bu filmin fragmanını izlemiştim diyimm bi imzanı alabilirmiyimmpuhaha:D

bu arada bizim akrabanın transporter aracına el konuldu ev adresinden 7 ay önce almıştı kayseriden megersem araç 1.5 yıl önce sivastan calınmış bi sekilde kitabına uydurulmuş o günden beri 2 kişi el degiştirmiş ve gecen hafta itibari ile sivastaki sebeke çökertilmiş ve aracın evrakları ele gecirilmiş ordan takiple araca el konuldu şimdi nolcak saa:confused:

bu arada bizim akrabanın transporter aracına el konuldu ev adresinden 7 ay önce almıştı kayseriden megersem araç 1.5 yıl önce sivastan calınmış bi sekilde kitabına uydurulmuş o günden beri 2 kişi el degiştirmiş ve gecen hafta itibari ile sivastaki sebeke çökertilmiş ve aracın evrakları ele gecirilmiş ordan takiple araca el konuldu şimdi nolcak saa:confused:

O Nasıl İşmiş Yahu Verdiginiz Parayı Kim verecekmiş..:confused:
Çok Geçmiş Olsun bu Arada..

O Nasıl İşmiş Yahu Verdiginiz Parayı Kim verecekmiş..:confused:
Çok Geçmiş Olsun bu Arada..

vala baya karışık 2.kişi daha bizim akraba arabayı alan üstelik bankaya rehinliymiş calındıgında ama en maduru biz oluyoruz bu durumda ben dedimki sebekenin elinde para yakalandıysa acaba senin arabaya ödedigin parayı öderler mahkeme veya devlet bakacaz artık bi avukatla felan görüşelimde diyolar benim çözemedigim noterden nasıl satış yapıldı :kizgin:

abi çok geçmiş olsun.. sahte kimlikle satış yapıyorlar şerefsizler araç bilgilerini değiştiriyorlar vs.. vs.. kimseye güven kalmadıki..

cabrio da komple boyalının masumcası; ''belden aşağı'' boyalı :)

Geri
Üst Alt