Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

İbizaya Xenon ve öneriler

Angelic

Kayıtlı Üye
herkese iyi akşamlar, iyi haftalar, uzun zmanadır düşündüğüm lakin yaptıramadığım operasyona geçme kararı aldım, önler ve sisleri xenon'a değiştirme zamanı geldi. önler H7 , sisler H11'miş katalogdan baktım. sizce nasıl bişey yaptırılmalı fikrinizi almak istedim. Sanayiide birkac usta gezdim, bide tanıdık 2-3 dukkanla konustum asagı yukarı bi fiyat cıkardılar. kısmetse hafta sonundan sonra yaptırmayı dusunuyorum, öle oluncada hızlısından bi araştırmaya girdim. Forumdada araştırdım ama ibizalar için tam istediğim gibi bi konu bulamadım ne yazıkki.

- 6000K mı? 8000k mı daha guzel olur ?
- sis farlarını beyaz ampul ? dıyolar daha ullanıslı olur dıye
- amerikan park sizce nasıl durur bizim ibizalarda ?? :D:D
-bide hazır acmısken diyorum ön farları siyahamı boyatsam :D:D

Eğer ki merceksiz yaptıracaksan böyle daha güzel. sisler içinde ihtiyaç duyduğunda pek işe yaramıyor sanki ...

mercek yaptırma ımkanın varsa dursun ustaya yaptır ımzada goruldugu gıbı amercan parklarda böle görunuyo baskan :D

amerikan yaptırmayı dusunuyorum hos oluyoda, mercek fiyatı baya cıkarıyo sanırım demi ? :rolleyes::(

berat biraz daha bekle mercekli yaptır dursun a yaptır seninkinde hoş durur

Tamamdr Yekta abi, madem yaptık duzgun bisi olsun :) peki mercekli ile arasında tam olarak ne fark var?? bildiğim bi ışıgı yansıtması, odaklaması ve gözü almaması başka bi farkı varmı acaba ??

Öncelikle sislere xenon takmayarak kimseyi tavşana çevirmezseniz sevinirim. Xenon'a yakın beyaz ampuller var.

Daha önce bir konu açılmıştı. Ledli, mercekli güzel bir Ibiza farı var. Bunları Dursun Ustaya göndererek bi-xenona çevirebilirsiniz. Eğer fiyatı çok gelirse orijinal farlara da mercek uygulaması yaptırabilirsiniz.

Öncelikle sislere xenon takmayarak kimseyi tavşana çevirmezseniz sevinirim. Xenon'a yakın beyaz ampuller var.

Daha önce bir konu açılmıştı. Ledli, mercekli güzel bir Ibiza farı var. Bunları Dursun Ustaya göndererek bi-xenona çevirebilirsiniz. Eğer fiyatı çok gelirse orijinal farlara da mercek uygulaması yaptırabilirsiniz.

İlker kardeşim sislerdeki xenon ile ilgili lafın çok hoşuma gitti (tavşan haa, çoook iyi ya) ben de sis xenon lara karşıyım, görünüşü hoşolabilir ama hem karşıdan gelenlere karşı çok kötü oluyor hem de sisli hava da kullanmak gerekirse bu sefer sise xenon takanlar tavşan gibi oluyor... :)

Ben lede karsıyım bıraz ön farlarda neden bılmıyorum bole hosuma gıtmıyo bızım araclarda bi a3e yakısmıyo degıl tabı ama nebilim hosuma gitmiyo cok fazla ondan o konuda yazmadım farklı bı konu actım. işallah tavsana donmeyız mılletıde tavsana dondermeyızz :D:D

Ben lede karsıyım bıraz ön farlarda neden bılmıyorum bole hosuma gıtmıyo bızım araclarda bi a3e yakısmıyo degıl tabı ama nebilim hosuma gitmiyo cok fazla ondan o konuda yazmadım farklı bı konu actım. işallah tavsana donmeyız mılletıde tavsana dondermeyızz :D:D

Ledleri ben de orijinalken seviyorum ama o farlar orijinal gibi duruyordu. Ondan söyledim. Mevcut farlarda da mercek güzel duracaktır.

Geri
Üst Alt