Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

İbiza'ya orjinal kolçak arıyorum..

fast_break

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar bugun maslak dogusta bana 520tl kolcak fiyatı bictiler işçilik dahil çok gereksiz bir fiyat olduğuna kanaat getirdim.. Ben orjinal bir kolçak bulup sanayide yaptırmak niyetindeyim veya bunun gibi bir yol peşindeyim sanayi içerisinde bu konu hakkında bir fikri olan var mı ?

Erya'dan fiyat almanızı tavsiye ederim fiyatta yardımcı oluyorlar, ben yanılmıyorsam 350 TL'ye taktırmıştım 9 ay kadar önce. Yan sanayiye hiç bulaşmayın derim hiçbir zaman orjinali gibi olmuyor.

30 tl ye internetten siparişle kapıma geldi kendim montajını yaptım.500 - 350 değil 150 bile verilmemesi taraftarıyım.gayet kullanışlı

Erya'dan fiyat almanızı tavsiye ederim fiyatta yardımcı oluyorlar, ben yanılmıyorsam 350 TL'ye taktırmıştım 9 ay kadar önce. Yan sanayiye hiç bulaşmayın derim hiçbir zaman orjinali gibi olmuyor.
Gectigimiz ay alsan 350 civarıydı dediler yılbasında zam gelmis guya 520 tl olmus.. Yani sonucta bir kolcak o kadar para vermek istemiyorum orjinal olmasını istediğim için bu kadar ugrasıyorum zaten herhangi bir fikriniz var mı veya yaptıran sanayiden orjinal bir siteden alan veya orjinale yakın yaptıran?

Elimde orjinal var tertemiz sifir gibi 300 e verebilirim

ibizanın orjinal kol dayaması jetta passat ve golftekilerle aynı değil mi ben mi yanlış biliyorum?

Geri
Üst Alt