Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

İbiza yay ve amortisor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

douu

Kayıtlı Üye
Coilover almayı düşünüyorum o yüzden satılığa çıkardım arkadaslar.. Yoksa konfor yol tutus ve arabayı düşürmesi olarak memnunum sıkıntım yok..

Bilstein amortisor : 4 tanesini 500 liraya almıştım
Eibach yay : -45 mm lik yaylar.. 7 cm kadar önler 6 cm kadar arkalar düştü.. 350 tlye almıştım..

Tamamına 500 lira istiyorum.. Hiçbir sıkıntısı sorunu yok ;)

hayırlı satışlar dou .. fiyat çok iyi mertcan alıcaksan birlikte al yoksa yaylarla çok seke seke gidersin ;)

sadece yay olarak fiyat düşünmedim yalnız şöyle söyleyim yaylar aracı cok fazla bastıgı için orjinal amortisörleri direk patlatıyor.. ben 4 gün kullanabildim orjinal amortisörleri.. bilstein amortisörlerle hem daha konforlu hem yarım cm kadar daha iniyor hemde amortisör patlama çatlama derdi yok.. otoban cıkışlarında olan bir virajda subaru kovalicak kadar da saglam yol tutuyor.. subaru 4x4 biliyosunuz :)

fıyak cok ıyı beyler zamanında utku da boyle takımını ucuza vermıstı almayanlar ah vah dedı:)

Saol can ;) coil sevdasına düştük yoksa satmam inan :)

Bencede fiyat iyi aslında bunu kaçırmazdım ama aracımı bu kadar basmayı düşünmüyorum çok yol yaptığımdan başıma sık sık bela olur:)

xx

Valla benim arabanın altını ben hiç surtmuyorum :) uzun yolda yaptım defalarca :)

Hayırlı satışlar en akıllıca ikili.........:eek:key:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt