Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

İbiza Makyajlı Kasa Direksiyon

eengineer

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar TDI-Srider aracıma, 2006 sonrası çıkan makyajlı kasanın fonksiyon tuşlu direksiyonun takabilir miyim? Takarsam airbaglar uygum sağlarmı, teyp kumandası çalışır mı, bilgisi olan arkadaşlar paylaşabilirse çok sevineceğim :)

Yetenekli bir araç elektricisi bulursan yapılmayacak iş yok. Ama muhim olan ne kadara yaptırdığın?

Bence senin düşündüğün bir işlem için 1000 lira civarında para isteyeceklerdir belkide daha fazla.

Yetenekli bir araç elektricisi bulursan yapılmayacak iş yok. Ama muhim olan ne kadara yaptırdığın?

Bence senin düşündüğün bir işlem için 1000 lira civarında para isteyeceklerdir belkide daha fazla.
direksiyonu çıkmacıdan ayarlarım ucuza ama airbagsiz olur tabi, benim airbagin yenisine takılıp takılamayacağını merak ediyorum... başka masraflı birşeyi kalıyormu ki?

Mantıken airbag 1 fünye 1 de balondan oluşuyor soketleri uyumluysa takılabilir.

Gerçi benim mantığıma göre uzaylılarda gerçek :D

Geri
Üst Alt