Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

İbiza için jant lastik seçimi?

goku

Kıdemli Üye
Merhaba arkadaşlar...
aracım kırmızı ibiza...
7.0J 5X100 ET38-ET43 arası 16" jant ve 215 45 16 lastik alacağım..
jant rengini black polish düşünüyorum ve f/p ürünü çok pahalı olmayan lastik istiyorum...
bu konuda önerilerinize ihtiyacım var...
yarımcı olabilir misiniz?

Son düzenleme:
bugün jant degişimi icin gittim aracıma siyah jant düşündüm sonuç hüsran gümüşden vaz geçmedim güzelliğini bozmadım kırmızı ibizamın :D

• Beğen
Reaksiyonlar: goku
bugün jant degişimi icin gittim aracıma siyah jant düşündüm sonuç hüsran gümüşden vaz geçmedim güzelliğini bozmadım kırmızı ibizamın :D

evet aracınızı gördüm, çok yakışıklı olmuş maşallah;)

full siyah boğuyor.. bende gümüş siyah çift renk düşünüyorum fakat modeller çok az.. istediğim gibi jant bulmazsam bende full gümüş alabilirim...
[doublepost=1465763548,1465419646][/doublepost]https://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-jant-lastik-jant-16-5x100-jant-takimi-7-inc-et40-black-polo,ibiza-uyumlu-ada-jant-297743512/detay

arkadaşlar bu jant gidermi kırmızı ibizaya
Ekran Alıntısıjnt.JPG

Audi tt jantı düşünürseniz eğer uygun fiyata satabilirim size.

• Beğen
Reaksiyonlar: goku
fotoğraf alabilirmiyim, kaç inç?

Jantlar bunlar beyler kapakları kayıp ve boya yapılırsa güzel olur o yüzden orjinal jantlara göre çok uygun fiyata vericem. Bu arada jantlar orjinal Audi TT jantıdır bilginiz olsun.IMG_5236.jpg

Geri
Üst Alt