Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

İbiza Eksi(-) kamber ayarı yardımm :(

cahitarsal

Kayıtlı Üye
Merhabalar,

Bıldıgınız uzere Pd130 ıbızam var,aracımı rot ve balans yaptırmak ıcın tamırcıye gıttım..Fakat Sol -2.3 sag -0,80 eksi kamber verdı dogal olarakta rotumuzu yaptıramadım.

Benım bıldıgım eskı arabalarımda uyguladıgım kamberı alt poryanın ordan ayarlardım fakat rot ustası bu araclrda bu sekılde ayarlanmıyor.. Amortısorcuye gıtmen gerek dedı sımdı bıran once bunu halletmem lazım nasıl yaapbılrız daha once hıc basına gelen oldumu? Oldu ıse nasıl ve nerde yapıldı?

Rotcumu halleder ısınemı gelmedı?
Servısemı gıtmem gerek?
Amortısorcu ısımı cozermı

tabiki de rotcu halleder,bilgisayar neyin ne olduğunu yazıyo ztn belirttiğiniz gibi..rotcu ise işini biliyosa istediğiniz ayarı veriyo şöyleki;arka tekerlere su kdr kamber vermek istiyorum veya kamberleri sıfırlamak istiyorum diyosunuz oda yapıyo 5dk da olay bu...

hangi yakada oturuyorsun..seni rotçuya yönlendirelim halletsin..

benim..rotcu var..göztepe de...e5 medical park mı medicana mıydı hastane var onun yadında arkasasına giden dar bir yol var taksilerin durduğu yol..o yoldan gir yolu bitir sol'a dön 30 metre ilerde solda würth var hemen onun çapraz ilerisinde kardeşler rot balans var...
çok selam söyle hoca varol dersin antepde öğretmenlik yapan...orda emre var genç yardımcı o benim öğrencim..ben devamlı ona gidiyorum..
şu anki aracımı da önceki aracımı da o yaptı..

benim..rotcu var..göztepe de...e5 medical park mı medicana mıydı hastane var onun yadında arkasasına giden dar bir yol var taksilerin durduğu yol..o yoldan gir yolu bitir sol'a dön 30 metre ilerde solda würth var hemen onun çapraz ilerisinde kardeşler rot balans var...
çok selam söyle hoca varol dersin antepde öğretmenlik yapan...orda emre var genç yardımcı o benim öğrencim..ben devamlı ona gidiyorum..
şu anki aracımı da önceki aracımı da o yaptı..

Hocamm pekı arayıp sorabılırmınız? Ona gore ptesı gıdeyım yanına cunku bana uzak kalıyor oarası

Geri
Üst Alt