Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

İbiza double din baglama

bsbgfth

Kayıtlı Üye
merhaba arkadaslar 2006 ibiza aracim var. Yurtdisindan cok makul bir fiyata double din getirttim ve dun elime ulasti. Fakat taktirtmak icin sordugumda teyp fiyati ile ayni parayi takmak icin istemeleri zoruma gitti acikcasi. Elimdende bu isler geldigi icin varda bilginiz tarifleriniz dogrultusunda yapabilirim bu isi.

Oncelikle sikintim geri gorus kamerasindan teybe gelen kabloyu nereden nasil gecirecegimdir.

image.jpeg
[doublepost=1467630431,1467624873][/doublepost]Double din normal teypten cikan kablolar ile bagladim. Arac hareket etmedigi surece sikinti olmadan calisiyor. Fakat arac ile harekete gectigimde surekli kapanip aciliyor. Problem nedir acaba fikri olan varmi ?

merhaba arkadaslar 2006 ibiza aracim var. Yurtdisindan cok makul bir fiyata double din getirttim ve dun elime ulasti. Fakat taktirtmak icin sordugumda teyp fiyati ile ayni parayi takmak icin istemeleri zoruma gitti acikcasi. Elimdende bu isler geldigi icin varda bilginiz tarifleriniz dogrultusunda yapabilirim bu isi.

Oncelikle sikintim geri gorus kamerasindan teybe gelen kabloyu nereden nasil gecirecegimdir.

Ekli dosyayı görüntüle 12861
[doublepost=1467630431,1467624873][/doublepost]Double din normal teypten cikan kablolar ile bagladim. Arac hareket etmedigi surece sikinti olmadan calisiyor. Fakat arac ile harekete gectigimde surekli kapanip aciliyor. Problem nedir acaba fikri olan varmi ?
öncelikle hayırlı olsun...kutunun içinden semaya takip ederek bağlayabilirsiniz ya da elektricide bağlar :) teypciler kurnazdır... kabloyu döşemenın altından ıstediğin yerden götürebilirsin.video kısmı arac hareket halındeyken açılıp kapanabilir vag kodu isteyebilir.

Geri
Üst Alt