Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

İbiza Direksiyon Sertliği

Mertkan

Kayıtlı Üye
Benim arabada artık olmayan kalmadı.:Dİlk Önce fren'nim sertleşmişti.Servis'e götürdüm araç'ın sol ön disk hava yapmıştı.Bu seferde direksiyon sertleşti.Kullanılmayacak kadar sert değil ama ilk zamanlardaki yumuşaklığı yok.Nerdeyse bizim şirketteki clio'lardan farkı kalmadı(Clio'lar sayesinde kas yapmışlığım var :D ) Cuma günü için erya'dan randevu aldım.Direksiyon sertliği lastiklerim ile ilgili olabilir mi? Birkaç Hafta önce lastiklerimi 195 55 16 yapmıştım.Acaba direksiyonun hidroliğinin kaldırmama gibi bir şansı var mı? Vallahi arabanın böyle ufak tefek şeyleri beni sinir etmeye başladı.

hayal meyal hatırlıyorum hidroliğin arıza yaptığını tek siz olmamalısınız sık bir problem diye hatırlıyorum hallederler serviste 80 liralık bir parçaydı sanırsam gerçi garantiden değişir birde randevu kaç gün sonraya verdiler?

Yok canım olur öle millet 215 lastik takıyor o arabalara tamam patlak lastik sertleştirirde onunla bi ilgisi olmadığına göre neyse geçmiş olsun :eek:key:

Lastiklerden olacağını sanmam çünkü benim arabada 205-55-16 lastik var ama bir sıkıntısı yok.Sana servis yolu gözüküyor gibi :)

Geri
Üst Alt