Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

İbiza cupra 2013

yagami

Kayıtlı Üye
Fiyat listesine cupra yeniden girmiş 45.900tl.Acaba yeni ibiza cupra mı yoksa 2012 model i mi o fiyattan verecekler ?

yıl 2013 : ) niye 2012 versinler :şoför:şoför

Cupra nın ilk satış fiyatı 62.000 tl idi.O yüzden 2013 modeli 46.000 den görünce şaşırdım.Gti bile 48.000 tl.

doğru fiyat ama boş doldurursan 62 lere çıkıyor

2013 İbiza Cupra o 60 civarında fiyattan çekmişler bu fiyata Leon'a istinaden bence alınası en güzel araç İbiza Cupra :)

ilk çıktıgında da o fiyattı ama gti satılmayınca yukselttıler fıyatları gti lar satıldı :)

2.el temiz bir cupra alabilirim artık gönül rahatlığıyla.Fiyatları tabi biraz daha aşağı çekmeleri lazım.

Bu gün 49'a verilen yeni Leon FR'a benim araçtaki donanımları ekledim 65 bin lira oldu araç.. Bunlar satış stratejisi güncel kasadan daha uyguna der gibi ama sadece "gibi", sanırım fiyatları düşürüp Cuprayı bile boş verecek, Arka cam elektrikli oluşunu bile özellikten sayacaklar:mad:

Geri
Üst Alt