Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

İbiza Copa PLuS 1.2 TSI

noyan

Kayıtlı Üye
Merhaba Arkadaşlar.

Forumunuza yeni katıldım. Önümüzdeki 2 gün içerisinde İbiza Copa PLuS M 1.2 TSI aracım elime geçecek. Araca yapabileceğim dış ve iç görünümlü modifiyeler nelerdir acaba bu konuda yardımcı olabilirseniz sevinirim. Forumu incelediğimde bi arkadaş dokunmatik teyp taktırmış o epey güzel olmuş fakat direksiyonun ses kumandasıyla uyumlu değilmiş o biraz üzüntü verici olmuş. Arabanın iç kapı kollarına yapılacak aydınlatmanın fiyatı ne olur bunu merak ediyorum bir diğeri de ibizanın orjinal sitesinde arka sport tampon var böyle siyah ızgaralı falan onun benzeri ve fiyatı uygun tamponlar var mıdır var ise nerede bulabilirim yardımcı olursanız sevinirim. Mesajımı okuduğunuz için de teşekkür ederim. ( Öneriler Öğrenci Bütçesine Göre Gelirse Daha Tatlı Olur : ) )

öncelikle kendini üyelerimiz bölümünden tanıtır mısın

Tamam, bir çok üye gibi kurallar kısmını okumadan yola çıktığım için böyle birşey olduğunu bilmiyordum. Hallettim :)

kardeşim kapı aydınlatmalarını dursun var sitemizin tescilli elektrikçisidir sana öğrenci işi bişeyler ayarlar tekrara hayırlı olsun araban

aracın öncelikle hayırlı olsun, hoşgeldin foruma dış modifiyeden bahsedecek olursak aracın beyaz ise ilk tavanı kaplatmadan başla, sonra gerisi gelir zaten...

teşekkürler hocam sen de zamanında konu açmışsın bununla ilgili sonra yapmışsın biraz araştırdım, yalnız siyah folyo kaplama arabaya yakışsa da benim pek hoşuma gitmiyor yine de teşekkür ederim önerin için.

Geri
Üst Alt