Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

İbiza arıyorum

A_d_R_e_N_a_L

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar geçen hafta hyundai marka aracımı sattım , uygun temiz beyaz yada siyah renk ibiza signo yada referance arıyorum . alsatcı yada galericilerden çok sıkıldım direk binicisi kullanıcısından almak istiyorum en azından arabada ne var ne yok anlatır . eğerki denk gelirse bildirir yada yardımcı olursanız sevinirim.

forum krallar gereği kendinizi üyler bölümünüzde tanıtırmısınız. keyifli forumlar

Fatih bey ibizacı arkadaşlarda vardı sanıyorum beyaz bi ibiza konuyu gören zaten yardımcı olacaktır.. Kendinizi tanıttığınız için teşekkürler lütfen avatar eklemeyi de unutmayınız:eek:key:

• Beğen
Reaksiyonlar: kfy
arkadaşlar düşünen olursa aracım satılık.10-15 gün içersinde anlaşabilirsem satacam yoksa bir süre daha kullanmaya devam edeceğim...saygılar

Bütçeniz nedir? İlanlar bölümünden benim aracı inceleyebilirsiniz kırmızı 41 plaka olan..

Kriterler uyuyorsa uygun bir fiyata bırakabilirim.

1.4 TDI Stylance 2008 66 bin km'de.

tertemiz 2006 beyaz ibizayı 15 000'e 1 günle kaçırıdn abicim ya :) şansın yokmuş :)

2011 model 9.000 km de Seat İbiza Reference sahibiyim. Aracım hatasız, kazasız, boyasız ve değişensizdir. Otomatik araç almak istediğim için satılıktır.
İlgileniyorsanız ulaşabilirsiniz.
İyi günler.

Geri
Üst Alt