Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

İbiza Amfi Bağlama

sahinnatakan

Kayıtlı Üye
selamun aleyküm arkadaşlar 2011 model ibizam var . ses sistemi aldım. ama aküden içeriye nerden + kablosunu taşıyacagım 2 gündür bulamadım

• Beğen
Reaksiyonlar: goku
selamun aleyküm arkadaşlar 2011 model ibizam var . ses sistemi aldım. ama aküden içeriye nerden + kablosunu taşıyacagım 2 gündür bulamadım
Aleyküm selam, sol ön kapının menteşe tarafında yuvarlak siyah plastik kapak var, oradan kabloyu girebilirsiniz

BLA-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aleyküm selam, sol ön kapının menteşe tarafında yuvarlak siyah plastik kapak var, oradan kabloyu girebilirsiniz

acaba rica etsem resim atma şansınız varmı . burdan atamazsanız mesengerdanda atabilirsiniz. Atakan Şahin

• Beğen

birde girince nerden cıkıcak kablo
Fotoğraftaki yerden giriş yaparsınız, iç kısımda da kaputun kaldırma kolunun arkasına denk geliyor...
8146ab079cc22bdae842ca863894031b.jpg

Fotoğraftaki yerden giriş yaparsınız, iç kısımda da kaputun kaldırma kolunun arkasına denk geliyor...
8146ab079cc22bdae842ca863894031b.jpg

Bu kısımda sıkıntı yok anladım peki aküden nasıl içeri giricem o önemli
Aküden çıkıp sol camurluk icinden davlumbazın üstünden götüreceksin..

Cok teşekkür ederim baya aydınlandım birde son olarak o camurlugun ordan bir resim atarsanız cok güzel olur hem benim açımdan. Hemde fotomda inceleyecek aekadaşlar açısından

• Beğen

Cok teşekkür ederim baya aydınlandım birde son olarak o camurlugun ordan bir resim atarsanız cok güzel olur hem benim açımdan. Hemde fotomda inceleyecek aekadaşlar açısından
Rica ederim, o bölge kapalı olduğundan fotoğraflayamiyorum... Siz montaj esnasında fotoğraflayip paylasirsiniz, davlumbazin kısmen sökülmesi gerekiyor...

Kardeşim ön akünün ordan da çekebilirsin ama bilgin ve deneyimin yoksa önermem profosyonel destek al

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri
Üst Alt