Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

İbiza 2015 style torpido da bulunan araç kayma,işaretli tuş ne dir

ahmet6334

Forumdan Uzaklaştırıldı
Arkadaşlar bu sabah ibizamı aldım 0 km erya,bayiden dörtlü yakma,dügmesinin hemen solundaki araç patnaj,seklindeki dügme ne işe yarıyor ve bastım gösterge ekranınmda hiç bir işaret yanıp sonmedi yardımınız bekliyorum

Arkadaşlar bu sabah ibizamı aldım 0 km erya,bayiden dörtlü yakma,dügmesinin hemen solundaki araç patnaj,seklindeki dügme ne işe yarıyor ve bastım gösterge ekranınmda hiç bir işaret yanıp sonmedi yardımınız bekliyorum
Hayırlı olsun. Allah kaza bela vermesin O düğme ASR'yi yani çekiş kontrol sistemini devre dışı bırakır. Diğer bir deyişle patinaj önleyici devre dışı kalır. Çok kısa bir süre basılı tutarsanız ekranda bir lamba yandığını fark edersiniz. Her çalıştırmada çekiş kontrol sistemi siz devre dışı bırakmadıkça tekrar devreye girer.

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

D
Hayırlı olsun. Allah kaza bela vermesin O düğme ASR'yi yani çekiş kontrol sistemini devre dışı bırakır. Diğer bir deyişle patinaj önleyici devre dışı kalır. Çok kısa bir süre basılı tutarsanız ekranda bir lamba yandığını fark edersiniz. Her çalıştırmada çekiş kontrol sistemi siz devre dışı bırakmadıkça tekrar devreye girer.

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi[/QUOTE
Dün basılı tuttum yanlız ibre ekranımda hiç bir işarat göremedim bu sabah tekrar denicem bakalım olacakmı tesekkürler

onu araç kar/buz/çamur a gömülmediği sürece kapatmayın, sırf ASR değil ESP'yi de kapatır, ani bir durumda araç savrulacak olursa kendisini toparlar, ama o durumda toparlayamaz, eski nesil güvenlik önlemi olmayan araçlar gibi kayar gider.

Kar buz çamura gömüldüğünde de kapatmazsanız araç yerinden kalkamayacaktır, garip sesler çıkarıp tekerlerin dönüşünü engelleyecektir, onu kapatırsanız patinaj çeke çeke çıkarma ihtimaliniz olur.

Geri
Üst Alt