Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

İbiza 2004 tekleme ve hararet

Çınar Terkuran

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar herkese iyi bayramlar. Aracım İbiza 2004 1.4 motor hızlı giderken aracı boşa alınca motor arıza lambası yanıp sönüyor ve araba teklemeye başlıyor ve fren biraz şişiyor. İlk yaptığında tek bobini değiştirdim ve düzeldi. Dün tekrar otobanda boşa aldım ve motor arıza ışığı yanıp sönmeye başladı ve araç teklemeye başladı, fren biraz şişti aracı durdurunca hararet de yükseldi. Uzun yoldan döndükten sonra şehir içine girince araç hararet yapmaya başlıyor uzun yolda hiçbir sıkıntı yok fanı rölantide kontrol ettim çalışıyor elektrikçi de kontrol etti sorun bulamadı ama uzun yoldan her döndüğümde şehir içinde durunca hararet yükseliyor. Ne yapmamı tavsiye edersiniz iki sorun için şimdiden teşekkür ederim.

Geri
Üst Alt