Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

İBİZA KULE GERGİSİ arayışı...

taniverson

Kayıtlı Üye
İyi günler millet 2006 ibizama kule gergisi arayışındayım 5 cm spor yaylarla kullanmak keyifli ama kule gergisi olmadan kullanmak mantık dışı:/ Ve bu sebepten acil arayış içerisindeyim... bir kaç servisle görüştüm ellerinde olmadığını söylediler bu sebepten fiyatta veremediler... fiyat verebilecek ve bulabileceğim servis num verebilecekler lütfen yardım...:eek:key:

yok sinanım baktım bu ilk çıkan kasa ibiza 1.8 ler içinmiş... çok aradım nette yok ibayda 200 e falan gelio freeshipin yok birde servsilerden temin etmek açıkcası işime gelen ve momo ürünüymüş servisin tedarik ettiği ama bir kaç servis aradım stok yok çekiyorlar :/

Anladım ben yine bi araştırım bulursam burda paylaşırım zaten

Bir arkadaş için sorduk bulamadık..Ne serviste nede piyasada..Can doğru söylüyor Ebay tek adres..

aynen öyle görünüyor hasan abi ebayı araştırmaya başlasam iyi olacak :(
Vayy arkadaş herşeyimizi yurt dışından getirtmek zorundamıyız :/

• Beğen
Reaksiyonlar: H_G
Valla bana buji lazım bulamadık buralardan..Pschiptuning Barbaros sağolsun yurtdışından getirtiyor..

abi ebayda da bulamadım ya hadi hayırlısı:(
EBAY'dan link bulabilenler yardımcı olabilir mi lütfen? :S

Geri
Üst Alt