Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

İş arıyorum!

4rd4

Kayıtlı Üye
Bilkent üniversitesi iletişim tasarım(2012) mezunuyum medya sektoru yada otomotıv sektorunde ıs arıyorum. Çevrenizde eleman arayan yada yardımcı olabılecek arkadaslar yazarsa sevınırım. Otomotıv sektoru ıcın satıs servıs danısmanlıgı medya sektoru ıcın ajanslar veya turkcell avea gıbı ıletısım odaklı fırmalar olabılır. Acıldır. Bu devirde iş bulmakta harbı zormus. Iyı forumlar.

• Beğen
Reaksiyonlar: kfy
Biran evvel bulursun inşallah, Allah yardım etsin.

• Beğen
Reaksiyonlar: 4rd4
Dostum ankarada yaşıyorsan büyük sıkıntı :( ben Başkent mezunuyum Ankara da tandığım falan da yok (yani yardmcı olacak falan) şimdi istanbuldayım eğer imkanın varsa farklı şehirleri de değerlendir derim burda bi çok firmadan teklif aldım hatırı sayılır firmlardan o yuzden ankara ya takılıp kalma gerçi ankara yı da çok özledim haa orda çalışmayı çok isterim miss gibi memleket :)

• Beğen
Dostum ankarada yaşıyorsan büyük sıkıntı :( ben Başkent mezunuyum Ankara da tandığım falan da yok (yani yardmcı olacak falan) şimdi istanbuldayım eğer imkanın varsa farklı şehirleri de değerlendir derim burda bi çok firmadan teklif aldım hatırı sayılır firmlardan o yuzden ankara ya takılıp kalma gerçi ankara yı da çok özledim haa orda çalışmayı çok isterim miss gibi memleket :)
dedıgınız gıbı ankara cok sıkıntılı helekı medya sektorunde. ıstanbula gıdecek durumum yok hıc yasamadım orda duzenımı bozup gıtsem bıle alacagım ucretle gecınecegımı sanmıyorum. Her turlu ısı degerlendırmeye basladım artık sadece medya sektoru degıl ama bu memlekette tanıdık olmadıgmı harbıden hıc bırsey yapılamıyormus. yazık.

dedıgınız gıbı ankara cok sıkıntılı helekı medya sektorunde. ıstanbula gıdecek durumum yok hıc yasamadım orda duzenımı bozup gıtsem bıle alacagım ucretle gecınecegımı sanmıyorum. Her turlu ısı degerlendırmeye basladım artık sadece medya sektoru degıl ama bu memlekette tanıdık olmadıgmı harbıden hıc bırsey yapılamıyormus. yazık.

Allah yardımcın olsun dostum zor okurken ne kadarda güzelmiş oysa =) Bahçeli çayyolu tunalı bestekar derken geçti gitti ama şimdi :s

• Beğen
Allah yardımcın olsun dostum zor okurken ne kadarda güzelmiş oysa =) Bahçeli çayyolu tunalı bestekar derken geçti gitti ama şimdi :s
valla okurken ıyıdı bılseydım boyle olcagını okumazdım zaten. keske dedıgınız gıbı bahcelı tunalı bestekar gezseymısım :D

Geri
Üst Alt