Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

ürünü kullanan varmı işe yarıyormu

adders

Kayıtlı Üye
tamponun plaka alt kısmını vinil çekili geçenlerde biri sürttü vinil işe yaradı boyaya zarar verdirmedi ama yırtılmalar oldu.

bu ürünü kullandınız mı vinil yerine bunu uygulasam iiyi sonuç verirmi tavsiyelerinizi bekliyorum

Presto SİYAH Tampon Boyası 90f30743 Fiyatı - Taksit Seçenekleri

- - - Mesaj Birleştirildi - - -

unutmadan mat renkde siyah olacak parlak hiç hoş durmuyor

Ben kullandim oo siyah tamponumdaki igrenc ciziklerimi gidermistim fakat 2_3 ay sonra boya dokulmeye baslamisdi bir ara tekrar niyetkenip alicaktimki arabayi sattim ama alip gonul rahatligi ile kullanabilirsiniz

HTC One cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ben kullandim oo siyah tamponumdaki igrenc ciziklerimi gidermistim fakat 2_3 ay sonra boya dokulmeye baslamisdi bir ara tekrar niyetkenip alicaktimki arabayi sattim ama alip gonul rahatligi ile kullanabilirsiniz

HTC One cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
fr görüntüsü yakalasın diye boyamayı düşünüyorum 2-3 aydan dökülüyorsa işime yaramaz kardeşim saol görüşlerin için güzel oldu

fr görüntüsü yakalasın diye boyamayı düşünüyorum 2-3 aydan dökülüyorsa işime yaramaz kardeşim saol görüşlerin için güzel oldu

sakın çok yüzeyli bir alanda kullanma zaten ürün özelliğinin dışına çıkmış olursun.

sakın çok yüzeyli bir alanda kullanma zaten ürün özelliğinin dışına çıkmış olursun.
şuanda vinil çekili arkadan sürten araç yüzünden sökmem gerek çirkin oldu tekrar vinil (folyo) yerine nasıl birşey olabilir

avrupa yakasında bir yer var ama malzemeyi temin edip kendinde uygulayabilirsin.

Kendin uygulayabilirsin plastidip, tavsiye ederim..

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Geri
Üst Alt