Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

özellik açılması hakkında ?

alicetinn

Kayıtlı Üye
merhaba arkadaşlar ben bursadan ali 2012 copa plus leonum var kapalı olan bazı özellikler varmış onların açılması hakkında yardımcı olabilir misiniz _?

Vag Com kablosu ile acılabiliyor,ender elektronik istanbulda 20 tl ye acıyorlar..

Bursada bu işleri yapan @Maviş abimin bildiği vardır mutlaka görünce yardım edecektir

kurye ile elden teslime verildi

merhaba arkadaşlar ben bursadan ali 2012 copa plus leonum var kapalı olan bazı özellikler varmış onların açılması hakkında yardımcı olabilir misiniz _?
Öncelikle hoşgeldin kardeşim üyelerimiz bölümünden yeni konu açıp kendini tanıtirsan sevinirim yildirim dereboyu nda tuning16 var Sticker siz gidersen 80 lira scw için 50 lira fiyatı var cuma buluşma miza musait sen gel konusuruz 5302520824 numaram
e832f146fdec972b332f9b3d3cf48552.jpg

16cdf48

kabloyu alıp biz mi yapıyoruz yoksa dükkana gidip yaptırıyor muyuz _?

Neler olacağını tam bilemeyiz ama bulusmaya katılırsan sana bilgi vermeye çalışırız Ali

16NC975

tamamdır gıda sektöründe olduğum için vardiyalı çalışıyorum eğer ki denk gelirse bu hafta gelmeye çalışıcam olmadı haftaya gündüzdeyim zaten kesin gelirim

• Beğen
Reaksiyonlar: Celo
Aramıza hoş geldin Ali. Buluşmalara bekleriz. Yardımcı oluruz her konuda elimizden geldiğince

16 L 5046

Geri
Üst Alt