Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

çocuğun yaptığı:(

traper1905

Kayıtlı Üye
arkadaşlar üst komşumun cocugu yukardan arabaya taş atmış tavan hafifi göçmüş bi 3 cm çapında hafifi
te boyayı kaldırmış düzelirmi sizce serviste vakum diye bişey varmış uyuz oldum ya

en nefret ettigim şey bi ailenin çocuguna sahip çıkmaması geçmiş olsun kardeşim

maslak sanayide var bu işleri yapan profosyenel biri istersen yardımcı olurum boyasız göçük ezik tarzışeyleri yapıyo eyer olursa söylüyo olmazsa hiç ellemiyo.

izmitteyim bi bakıyım olmassa senden alırım adresi saol ilgin için

geçmiş olsun.. :(
Autoking'de düzeltebiliyolar ama 3cm çapındaki bi çukuru da aynı yöntemle düzeltebilirler mi bilmiyorum..
bunun yanında boya da zarar gördüyse boyanması gerebilir.. :(

Yiğit autoking kapıdaki ufak göçükleri de düzeltiyor sanırım. Peki sonrasında boya atılıyor mu? Ben boya atılıyor diye duydum. Boya atılmıyorsa çok minik bir çökük var benim arka kapıda. Onu yaptırmayı düşünüyorum.

Yiğit autoking kapıdaki ufak göçükleri de düzeltiyor sanırım. Peki sonrasında boya atılıyor mu? Ben boya atılıyor diye duydum. Boya atılmıyorsa çok minik bir çökük var benim arka kapıda. Onu yaptırmayı düşünüyorum.

Autoking'de arabama hiç bişi yaptırmadım ama bi arkadaşımın arabası için gitmiştik..bize orda söylenen çoğunlukla sacın ince olduğu yerlerdeki göçükleri şuan hatırlamadığım çaptan küçük olduğu sürece boyaya vs. hiç bi şekilde zarar vermeden düzeltiyoruz şeklindeydi..yani kapılardaki ufak çukurları yaparlar ama mesela sütünlardaki göçükleri düzeltebilceklerini pek sanmıyorum..boya atması belki sonradan kötü şekilde boyanan yerler içindir..

izmitteyim bi bakıyım olmassa senden alırım adresi saol ilgin için
yarın akşama doğru izmitte bir yer önerebilirim..çok yakın bir arkadaşım izmitteyken söylemişti,göçükleri vakumla düzelten bir yer var çok iyi diye.yarın öğrenir akşam buraya yazarım

Geçmiş olsun üzücü bi durum,

Benim arkadaşın arabaya da her gece yumurta atıyodu dengesizin biri ,

Geri
Üst Alt