Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Üniversite Sınavı..

YCO

Kayıtlı Üye
sabah kahvaltı için pastanede bişiler yerken en az 3-4 kişi gelip farklı okulların yerlerini sordu..Pazar günü sabah 8 gibi E5 vs. yollar bomboş olur derken resmen trafik vardı sınav bugünmüş..küçük kuzenim de sınavda şuanda..Allah sınavdakilere kolaylık versin..sanırım 2 ya da 3 sınava girecekler, sınav stresi adı altında hiç bişi yaşamadım ama o dönemde canlı canlı ömrü giden arkadaşlarımı görmüştüm..
çok zor valla..

oturduğumuz evin tam arkasında mezun olduğum suadiye lisesi var yaklaşık bir saat önce gittim bi kaç arkadaşımın yanına ve sınav başladığında tam bir sessizlik yaşandı hiç şahit olmamıştım minibüs yolu gibi bi yerde ses olmamasına ama insanlarımız duyarlı Allahtan :) herkese Allah kolaylık versin bu zorlu sınavlarda..

Sınava girecek herkeze basarılar dilerim inş gönlüne göre olur herkezin

Allah genclerimize kolaylik ve zihin acikligi versin. seneye kardesim girecek bu sinavlara. 2 sinav yapiliyor, biri bu gun; digeri okullar kapaninca.

benim kuzenımde suan sınavda allah hepsıne kolaylık versın ıslerı gercekten zor ınş hersey ıstedıklerı gıbı olur.

işin saçma tarafı sınav olana kadar dershaneler de sınav sistemi hakkında pek bişi bilmiyodu şaka gibi olcak şey değil.. :S :S

bu sinava girenler biraz denek gibi bir sey oldu :( yigitin dedigi gibi dersaneler bile tam olarak ne olacagini bilmiyor.

Allah herkesin gönlüne göre versin. 2 sene önce Kartal'da minübüs lerin son duragına yakın bi okulda sınava girmiştim. Korna seslerinden Paragraf sorularını yapamamıştım :(

Allah herkesin gönlüne göre versin. 2 sene önce Kartal'da minübüs lerin son duragına yakın bi okulda sınava girmiştim. Korna seslerinden Paragraf sorularını yapamamıştım :(

senin de sanki yapmayasın varmış be kardeşim.. :D :D

Geri
Üst Alt