Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Önerilerinize ihtiyacım var

ÖzkanÇ

Kayıtlı Üye
Ben arabaya vinil falan düşünmüştüm ama pek dusundugum gibi olmadi detaylar oldugu icin iki seçenek vsr önümde;
Tavan direkler ve bagaj yani ayna ustu (bel ustu) diye tabir edilen kısım icin.
1. Dipart uygulama, 750 lira işçilik dahil fiyat aldim 3 litre sıvı kauçuk gideceği söylendi en az 3 yilda garanti verildi. Fırça kullanmadigim icin rahatlıkla uzun yillar kullanirmisim.
2. Boyama. Yine ayni kısımlar için işçilik dahil 500 lira fiyat verildi. 4 gün de tamamlanirmis uzun yillar dayanırmış.

Siz olsaniz nr yaparsınız bu aracın boya konusunda ozuru var sanirim fabrikasyon hatasi. Satmayi dusunmuyorum heleki şu piyasada ama olaki satmak istedim boyama sıkıntı olur mu dipart benim işimi görür mü? Yerimde olsaniz?

Son düzenleme:
Boyama yaptırman daha iyi olur gibime geliyo özel plastik boyaları var daha dayanıklıdır diparttan

boyamaya girersem komple boyatıp renk değişmeyi bile düşünüyorum hocam

sıvı kauçuğun tek artısı beğenmedin söküp atar eski haline gelirsin ve boyanı korur..

Plastik akşamları boyatıp sacı da kaliteli kaplama ile kaplatmak en mantıklısı geliyo bana ustam. Gine'de karar senin

Sent from my iPhone using Tapatalk

Plastik akşamları boyatıp sacı da kaliteli kaplama ile kaplatmak en mantıklısı geliyo bana ustam. Gine'de karar senin

Sent from my iPhone using Tapatalk

Geri
Üst Alt