Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Öneri ?

sanuzi

Kayıtlı Üye
Öncelikle selamlar, arkadaşlar sizlerin tecrübelerinize dayanarak bir konuda sizlere danışmak istiyorum. 17.02.2015 de istanbul kayadibi seat bayine giderek Seat ibiza 1.4 style siparişini verdim. Kafamı karıştıran nokta otomatik 1.2 TSi dsg style modeline aklım kaymıyor değil. 1.4 ve 1.2 taşı motor ile aralarında 7.000 tl fiyat farkı var. Bildiğim kadarı ile 1.2 tsi motora lpg takilamiyormus buda bir dezavantaj ikisi arasında kararsız kaldım. Araç cuma günü teslim edilecek Önerilerinizi bekliyorum. Şimdiden tüm arkadaşlara teşekkürler.

Aracın hayırlı olsun bende 1.2 ile 1.4 arasında gidip gelmiştim 1.4 almaya karar verdim pişman oldum sonra pişman oldugum konu 85 bg tatmin etmiyor beni 105 bg fena lpg takmam diyorsan yada az km yapıyosan 1.2 al

Sent from my iPhone using Tapatalk

Valla 1.2 TSİ dsg kullanıyorum 3 ay oldu alalı son derece memnunum...

Performans süper 1.4 te çok iyi performans ve keyif alamazsın...

Performans konusuna gelirsek 1.2 tsi Dsg motorlu araç listesinde skoda oktavia , Ve golf IV Gibi araçları görürüz. Dsg şanzumanlı turbolu bir araç atmosferik 1.4 motorlu araca göre 20 hp fazla bir güç sağlıyor. Tek büyük dezavantajı bana göre lpg takilamamasi Performans da istiyorum. Ama tek korkum bu araçlardaki dsg şanzımanın kilitlenmesi kavrama ve tur bun sorunlarının çok olması bir kaç arkadaşımın yorumu açıkçası beni korkutmadı da değil.

Valla 1.2 TSİ dsg kullanıyorum 3 ay oldu alalı son derece memnunum...
Aracın hayırlı olsun bende 1.2 ile 1.4 arasında gidip gelmiştim 1.4 almaya karar verdim pişman oldum sonra pişman oldugum konu 85 bg tatmin etmiyor beni 105 bg fena lpg takmam diyorsan yada az km yapıyosan 1.2 al

Öncelikle ahmet bey teşekkürler, çok bir km yapmıyorum ayda bir kez memlekete gidiyorum istanbul aydın arası 550 km ayda eski aracıma dayanarak max 1500km yapabiliyordum. 1.4 performans olarak çok mu aşağıda size göre.

Valla ben böyle bi sorun görmedim hiç kulaktan dolma laflara inanma kardeşim dsg candır 1.2 ile 1.4 arasında 20 beygir var gibi duruyor ama araca bin sanırsın 125 bg arac cokseri fena gidiyor 1.4 öyle degil ama

Valla ben böyle bi sorun görmedim hiç kulaktan dolma laflara inanma kardeşim dsg candır 1.2 ile 1.4 arasında 20 beygir var gibi duruyor ama araca bin sanırsın 125 bg arac cokseri fena gidiyor 1.4 öyle degil ama

Hocam sonuç olarak bunlar sizin tecrübeleriniz haklisin turbolu araçlar bambaşka her şeyden öte, araç ben gitmiyorum demiyor yol yormuyor b segmenti araç için konforlu görünüyor ama 4 kişilik bir aile için arkada oturanlar için biraz sıkıntı Olmuyor mu ?

Hocam sonuç olarak bunlar sizin tecrübeleriniz haklisin turbolu araçlar bambaşka her şeyden öte, araç ben gitmiyorum demiyor yol yormuyor b segmenti araç için konforlu görünüyor ama 4 kişilik bir aile için arkada oturanlar için biraz sıkıntı Olmuyor mu ?
Arkada oturanlar için ne gibi bir sıkıntı olabilirki hocam

Geri
Üst Alt