Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Önemli Bir Konu ..Yorumlarınızı Bekliyorum..Tampon Renk Tonu Farkı...

007

Kayıtlı Üye
7ea909923015d88605bb2d8b4194f467.jpg

Arkadaşlar telefonla sipariş verdiğim için araba üzerinde boya çalışması yapılmadığından cupra tamponum ile arabanın kalanı üzerinde ton farkı oluştu..Tamponum takılalı 1 sene 5 ay olacak neredeyse..Bu resimden de anlaşılıyor bu ton farkı..Dostlarım sizce boyatmama değer mi?Ben ne zaman baksam bu farkı görüyorum.Kimi farketmiyor bile ama ben bildiğimden rahatsız oluyorum..ne dersiniz boyatmama değer mi?Aygüv Mustafa sağolsun yardımcı oluruz dedi.İyi bir boya ustaları var eminim güzel iş çıkartacaktır.Ne diyorsunuz boyatayım mı yoksa ''Söylemesen farketmezdik'' mi diyorsunuz..Şimdiden teşekkürler dostlar:)

"söylemesen farketmezdik"cilerdenim abi :)
resimde o kadar ciddi bir fark yok gibi görünüor bana. ama seni rahatsız ediyorsa boyat gitsin abi.

Teşekkürler.bir günde boyayabiliyorlar saolsunlar..içim rahat etsin boş bir zamanda boyatayım:)Daha fazla yoruma açığım saolun:)

---------- Post added at 18:05 ---------- Previous post was at 18:05 ----------

Tampon daha beyaz çamurluk gri beyaz fark orada..

hiç gerek yok abi ben sana diyim sonradan cupra tampon takanların çoğunda war bu, ben de aygüvde taktırdım, işçilikleri gerçekten çok iyi ama ister istemez ton farkı oluyor

abi tampon arac ile hayata baslamamıs ise ne yazıkkı bu renk tonu olmakta ama zamanla oturur diye düşünüyorum ne yazıkkı ilk günki renk tonunda cıkıyor boyahaneden tampon

benım tamponda da renk farkı var.Ama tekrar boyatır mıyım tabiki boyatmam hiç gerek yok bence.Alıştım artık o farkıda görmemeye çalışıyorum.

Geri
Üst Alt