Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Ön Tampon çeki demiri kapağı bum oldu :)

newdali

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar bugün ibizamın ön Tampon çeki demir kapağının olmadığını fark ettim ya yolda bir şekilde düştü ya da biri arakladı :) Bu kapaktan elinde olan varsa bana msj atabilir mi veya şuradan al deyip link göndere bilir :) Şimdiden teşekkürler.

Merhaba arkadaşlar bugün ibizamın ön Tampon çeki demir kapağının olmadığını fark ettim ya yolda bir şekilde düştü ya da biri arakladı :) Bu kapaktan elinde olan varsa bana msj atabilir mi veya şuradan al deyip link göndere bilir :) Şimdiden teşekkürler.
aracınızın model yılı+ismini verirseniz parça konusunda yardımcı olabilirim..ucuz şeydir plastik cıta 20 lira servisden alırsınız parça kodu için arac bilgileri gerekli .linktekinler yan sanayı ürünler hatta bulmak ımkansız,sırıtır....ayrıca parçayı takarken cift taraflı banttan azcık ortasına yapıştırın bir daha düşmez geçmiş olsun..

1.ci resim...eğer bu tamponsa 14 nolu parça 6J0807241 GRU (astarlıdır) boyatmaya hazırdır.47 liraçeki.png
eğer 2..ci resimdeki tamponsa gene 14 nolu parça gene astarlı boyaya hazır 6JL807241 GRU 67 lira..servisten isteyebilirsiniz tşkler
ceki 4.png

aracınızın model yılı+ismini verirseniz parça konusunda yardımcı olabilirim..ucuz şeydir plastik cıta 20 lira servisden alırsınız parça kodu için arac bilgileri gerekli .linktekinler yan sanayı ürünler hatta bulmak ımkansız,sırıtır....ayrıca parçayı takarken cift taraflı banttan azcık ortasına yapıştırın bir daha düşmez geçmiş olsun..[/QUOTE

Seat ibiza 2011 referans serviste çok pahalı 47 lira ve boyasız çıkma bulamazmiyim acaba

Seat ibiza 2011 referans yani ilk şemadaki

çıkma zor hemde boyasız hadi boya önemli değil bişile boyarsın film cekersin belli etmez kücük kapak.internette araştırın derim cıkmacılarda illaki bulunur.yaaww bunun çıkmasını napacaksınız bulsanız adam 25 isticek bilemedin 30 lira.değmez 2 gün sigara içmiyiver :) @newdali

Demi oda doğru da Bulunduğum ilde seat servisi yok sıkıntı o yüzden yani ;)

Geri
Üst Alt