Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Ön Takımdan ve direksiyondan Kartur katur gelen ses :)

damalis

Kayıtlı Üye
malum kar yağdı karlastiğim olduğundan dolayı bende bir sıkıntı olmadı fakat git gide sola cevırınce dıreksıyonu katur kadut etmeye basladı bende bişi olmaz dedım ..ses artık dayanılmayacak sevıye geldı bun aksam doktora goturdum :)

doktor aşağıdaki receteyi yazdı :D

iki kule bilyaları değişecek
motor alt kulakcık
ıkı on dısk

toplamda 430

malzeme 300 içcilik 130 sizce uygun mu ?

Demek ki diskleride bitmiş:)
İbiza-cordoba ön takımı her zaman rahatsızlık verir.Ön konsol ve torpido yerinden çıkacakmış gibi sarsılır:)
Fiyat biraz fazla gibi geldi bana.Başka rot-balansçıyada götürmenizi öneririm.

xx

direksiyon kutusunda da sorun olabilir direksiyon kutusuna baktılarmı?

kutuda sorun yok adamlar iki direkiyonu cevırdı hemen çözdu meseleyi ..

viraj demir lastikleri - salıncak arka burçları - askı rotları - amortisör takoz rulman vs değiştirince kesilecek olan ses şekli. aracımı dün aldım bakımdan.

viraj demir lastikleri - salıncak arka burçları - askı rotları - amortisör takoz rulman vs değiştirince kesilecek olan ses şekli. aracımı dün aldım bakımdan. sert girdiğiniz çukurlardan sonra oldu o ses kesin. hatta arada azalıyor, arada artıyor değil mi?

Geri
Üst Alt